Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

njetto kakav ti je to novi nick???…okupljanje ličana ti je na drugoj temi…


njetto kakav ti je to novi nick???…okupljanje ličana ti je na drugoj temi…

Nije nick, samo avatar,….i potpis…..

Pođi na temu Teh. analiza,…pavidi moj komentar zadnji….jedva san se izborija zanjega nakon tri brisanja…..umrit ćeš od smija….[thumbsup]

Sve je stvar psihe.....

nisam pratia tu temu a sad mi se ne da čitati retroaktivno 100 stranica unazad…vidim da se tamo neki lapan uvrijedio i sad želi da ga se nagovara da nastavi sa svojim analizama….ako mu analize ispadnu točne onda je on zaslužan a ako ispadnu krive onda su krivi drugi jer ih nisu znali čitati…

Aha tako nešto, a vidit ćemo……..[cool]

Sve je stvar psihe.....


Vidim da si se sav obnovio…novi avatar i novi podpis[proud] A kakav ti je bio prvi izbor avatara…baš mi je žao, da ga nisam vidjela

…bolje da nisi vidila….to je bilo strašno..

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

octopus:

njetto avatar o.k. ..podpis još bolji….razturaš nema šta[cool] e svima lipi pozdrav ! u Lj. tumorno,oblačno sa malo kiše ….[tongue]

Hvala, hvala….pojija san dva pjata njoka sa šugom i sad mije loše. Moran dignit noge uzbrdo kako bi mi se krv slila u želudac da mogu ovo probavit….čujemo se…[cool]


….to ti je od limunade a ne od njoka,viruj mi…

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


mateja: ” Vidim da si se sav obnovio…novi avatar i novi podpis[proud] A kakav ti je bio prvi izbor avatara…baš mi je žao, da ga nisam vidjela ” …bolje da nisi vidila….to je bilo strašno..

Sad mi je još više žao da nisam vidjela…

[emo_cool]


Haha iznenadio si me…nadala sam se avataru “ala svojnov”….[thumbsup]

Sjuz on ima malo liberalnije poglede na život od mene,..a štaš…

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

svojnov9:

mateja: ” Vidim da si se sav obnovio…novi avatar i novi podpis[proud] A kakav ti je bio prvi izbor avatara…baš mi je žao, da ga nisam vidjela ” …bolje da nisi vidila….to je bilo strašno..

Sad mi je još više žao da nisam vidjela…


Nemoj da ti bude, plašio nas pola dana…

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


nisam pratia tu temu a sad mi se ne da čitati retroaktivno 100 stranica unazad…vidim da se tamo neki lapan uvrijedio i sad želi da ga se nagovara da nastavi sa svojim analizama….ako mu analize ispadnu točne onda je on zaslužan a ako ispadnu krive onda su krivi drugi jer ih nisu znali čitati…

…bravo Forde[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Nemoj da ti bude, plašio nas pola dana…

Da je vas moguće uplašiti[rolleyes]

[emo_cool]


Da je vas moguće uplašiti[rolleyes]


Žene nas plaše jer su gazde gdje smo mi tanki…

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

New Report

Close