Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Nik dok je zdravlja i društva i popa će mo oženiti…[lol]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Uz sve moje obveze i naporan rad stiga sam na 14 okupljanje forumaša.Mogu konstantirati da je ovo okupljanje možda bilo i najkorisnije od svih do sada konačno se uspilo pričat o dionicama i razno raznim utjecajima na njih.

Moga sam i mislit koga ću nać na skypu


Moga sam i mislit koga ću nać na skypu

Tko traži – taj i nađe, ajde na spavanje, brzo.


Uz sve moje obveze i naporan rad stiga sam na 14 okupljanje forumaša.Mogu konstantirati da je ovo okupljanje možda bilo i najkorisnije od svih do sada konačno se uspilo pričat o dionicama i razno raznim utjecajima na njih.

Kad je društvo bilo sastavljeno isključivo od prekaljenih dioničara prepunih svjetskih novina…[rolleyes]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Evo brentose pošto ste vi ipak stariji od mene a starije je mudro slušat poslušat ću vaš savjet i predati se golemu umoru


Evo brentose pošto ste vi ipak stariji od mene a starije je mudro slušat poslušat ću vaš savjet i predati se golemu umoru

Hahaha uništile te srdele,hmmmm,hmhmm[shocked]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Svojnov ne mogu sad ulazit u raspravu kud će crobex gori doli livo desno ja još uvjek mislim da će cijene vrludati 3800-4200 strpljivo sad naprosto se mora vratit optimizam da bi se krenilo up.A ovog trena kidam ravno u krevet.
Laku noć.

Krvi ti iz prsta udaviću te svojnov.Znam da sam dužan večeru tebi i Fordu aj molim te pusti me da idem spavat.
P.S srdele su bile najfinije jelo nakon 12 satnog posta

[bye][yawn][bye]

Ljudi drago mi je da sam vas sve vidio i dobro se nasmijao,sad se stvarno povlačim u ljepši dio dana.[bye]

drago mi je da je održano petnaesto okupljanje i da se ozbiljno protresla trenutna situacija…sad oće li burza krenuti put gore ili će nastaviti put dole to nitko sa sigurnošću ne zna….jedino me malo zabrinulo šta mi je svojnov dojavio da se su neki služili sa lažima[shocked]

New Report

Close