Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

ajd odoh na spavanje. pozdrav !!
vidimo se za…….oko 20 dana[thumbsup]

Okti di ćeš ranije..[yawn],vidi Mateje ,Sjuz i mene..

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

sutra ću morat preskočit okupljanje….želim dobar provod onima koji budu mogli doći…

Dobro večer ljudi.Sutra me nema na okupljanju.Cili dan radim pa ne virujem da ću imat snage u 23 00 dolazit u calipsa.Želim vam još bolju zabavu nego prošli petak.

Hahaha kad je tako onda od sutrašnjeg dana nema mene………….[bye]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Ford -sutra ću morat preskočit okupljanje….želim dobar provod onima koji budu mogli doći..


Dobro večer ljudi.Sutra me nema na okupljanju.Cili dan radim pa ne virujem da ću imat snage u 23 00 dolazit u calipsa.Želim vam još bolju zabavu nego prošli petak.

….nešto si me Nik baš iznenadio ali……ok.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Uz ovo ide pjesma “Došlo doba da se……….”

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

???

Ne ako će nekoga biti u calipsa u 23 00 ja ću doći,reka sam radim cili dan.Da mogu biti doma nacrta bi se uz računalo i trejdao.Samo me interesira da li će koga biti u calipsa u tu uru i to je to.U subotu isto radim cili dan,a kako stvari stoje i u Nedilju.

Danas ću probat doletit doma pred otvaranje burze i zadat naloge na INA-2050,ERNT-2450 ADRS-PA 370 JDPL-550 PBZ-1150 i probat odma riješit ako se uspije

I sutra ću biti jako pospan na poslu laku noć


Dobro večer ljudi.Sutra me nema na okupljanju.Cili dan radim pa ne virujem da ću imat snage u 23 00 dolazit u calipsa.Želim vam još bolju zabavu nego prošli petak.

Dobro je do 03.00 …. ćes doći na staro mjesto …. cajka čeka …..

New Report

Close