Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


mateja: ” Iskreno ni meni nije svejedno...što duže traje lošije je, ali valjda čemo i to izdržat bez ranjenika[cool] ” ……hmmmmmm,hmmmmmm

Opet neko izvlači riječi iz konteksta, da ja ostajem bez rijeći[embarass]

[emo_cool]

Moramo promjeniti naziv u “Okupljanje gubitaša Dalmacije”….[sad]

Pozdrav ekipi…i držite se….[smiley]


Moramo promjeniti naziv u “Okupljanje gubitaša Dalmacije”….[sad]

pa zar i tebe neko navuka ??[lol]

svojnov9:

octopus: ” mateja: ” Octopus pozdrav[smiley] Nešto su ljudi ostali bez energije za pričanje, izgleda da burza radi svoje[sad] ” pa iskreno i mene je počelo jeb.. ! ostalo još veoma malo energije…. ” [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

jeb… svojnov šta [thumbsup] to ti je neki suport ili ??


….treba up-to ti je to…

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

svojnov9:

mateja: ” Iskreno ni meni nije svejedno...što duže traje lošije je, ali valjda čemo i to izdržat bez ranjenika[cool] ” ……hmmmmmm,hmmmmmm

Opet neko izvlači riječi iz konteksta, da ja ostajem bez rijeći[embarass]


…izvini nisam mogao propustiti..[kiss]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


octopus: ” svojnov9: ” octopus: ” mateja: ” Octopus pozdrav[smiley] Nešto su ljudi ostali bez energije za pričanje, izgleda da burza radi svoje[sad] ” pa iskreno i mene je počelo jeb.. ! ostalo još veoma malo energije…. ” [thumbsup][thumbsup][thumbsup] ” jeb… svojnov šta [thumbsup] to ti je neki suport ili ?? ” ….treba up-to ti je to…

pa bilo je jučer up pa vidi danas


Pozdrav ekipi…i držite se….[smiley]

Da samo čega…

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


sjuzann: ” Pozdrav ekipi…i držite se….[smiley] ” Da samo čega…

[lol] [lol]


sjuzann: ” Moramo promjeniti naziv u “Okupljanje gubitaša Dalmacije”….[sad] ” pa zar i tebe neko navuka ??[lol]

ma ne govori ništa….[lol]

svojnov9:

octopus: ” svojnov9: ” octopus: ” mateja: ” Octopus pozdrav[smiley] Nešto su ljudi ostali bez energije za pričanje, izgleda da burza radi svoje[sad] ” pa iskreno i mene je počelo jeb.. ! ostalo još veoma malo energije…. ” [thumbsup][thumbsup][thumbsup] ” jeb… svojnov šta [thumbsup] to ti je neki suport ili ?? ” ….treba up-to ti je to…

……….ići će…….

pa bilo je jučer up pa vidi danas

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


octopus: ” sjuzann: ” Moramo promjeniti naziv u “Okupljanje gubitaša Dalmacije”….[sad] ” pa zar i tebe neko navuka ??[lol] ” ma ne govori ništa….[lol]

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

New Report

Close