Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


mateja: ” svojnov9: ” mateja: ” svojnov9: ” …..ja se ponudio a on se naljutio….[embarass] ” Izgleda da si predobar prijatelj[rolleyes] ” …..bojim se i uvjerljiv… ” Pa to i nije loše, ako si pravi prijatelj[proud] ” …zar sumnjaš??????

Čekaj da pomislim, hmm……ne sumnjam nimalo ipak vjerujem[proud]

[emo_cool]

Pozdrav Octopuse..

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

svojnov9:

mateja: ” svojnov9: ” mateja: ” svojnov9: ” …..ja se ponudio a on se naljutio….[embarass] ” Izgleda da si predobar prijatelj[rolleyes] ” …..bojim se i uvjerljiv… ” Pa to i nije loše, ako si pravi prijatelj[proud] ” …zar sumnjaš??????

Čekaj da pomislim, hmm……ne sumnjam nimalo ipak vjerujem[proud]


Hahaha prava si………….

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Pozdrav Octopuse..

pozdrav !! šta ima novo ??

Treba ulagati prijatelju….,kažu drugi…

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Octopus pozdrav[smiley] Nešto su ljudi ostali bez energije za pričanje, izgleda da burza radi svoje[sad]

[emo_cool]


Treba ulagati prijatelju….,kažu drugi…

sad zavisi ko je to reka [lol]


Octopus pozdrav[smiley] Nešto su ljudi ostali bez energije za pričanje, izgleda da burza radi svoje[sad]

pa iskreno i mene je počelo jeb.. !
ostalo još veoma malo energije….

Iskreno ni meni nije svejedno…što duže traje lošije je, ali valjda čemo i to izdržat bez ranjenika[cool]

[emo_cool]

mateja:

Octopus pozdrav[smiley] Nešto su ljudi ostali bez energije za pričanje, izgleda da burza radi svoje[sad]

pa iskreno i mene je počelo jeb.. !
ostalo još veoma malo energije….


[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Iskreno ni meni nije svejedno...što duže traje lošije je, ali valjda čemo i to izdržat bez ranjenika[cool]

……hmmmmmm,hmmmmmm

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


octopus: ” mateja: ” Octopus pozdrav[smiley] Nešto su ljudi ostali bez energije za pričanje, izgleda da burza radi svoje[sad] ” pa iskreno i mene je počelo jeb.. ! ostalo još veoma malo energije…. ” [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

jeb… svojnov šta [thumbsup] to ti je neki suport ili ??

New Report

Close