Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Šta je ovo Zeko ostali samo ja i ti,……….[rolleyes]

Sve je stvar psihe.....


zeko: ” njetto: ” Di si Mateja, ali kuvaš večeru,….[yawn] ” Uteka ti je i Octopus[shocked][shocked] ” Kako neće, svašta je govorija Mateji pa mu je došla neugoda,…nisam ja to tako mislija , a reka je sve najbolje…[cool]

Uf,ako ostanemo bez Mateje,to će bit gadna korekcija[shocked][shocked][shocked]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Šta je ovo Zeko ostali samo ja i ti,……….[rolleyes]

Izgleda da se mi jedini razumimo[lol] [lol] [kiss]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


zeko: ” njetto: ” Di si Mateja, ali kuvaš večeru,….[yawn] ” Uteka ti je i Octopus[shocked][shocked] ” Kako neće, svašta je govorija Mateji pa mu je došla neugoda,…nisam ja to tako mislija , a reka je sve najbolje…[cool]

niko nije uteka … evo me , pa zna Mateja kako sam mislio


njetto: ” zeko: ” njetto: ” Di si Mateja, ali kuvaš večeru,….[yawn] ” Uteka ti je i Octopus[shocked][shocked] ” Kako neće, svašta je govorija Mateji pa mu je došla neugoda,…nisam ja to tako mislija , a reka je sve najbolje…[cool] ” niko nije uteka … evo me , pa zna Mateja kako sam mislio

Evo ga Zeko, jesan ti reka da se pravda…….[proud]

Sve je stvar psihe.....

Znam Octopus, ali otkad si ono reka Mateja uvatila šmug…….aj dozovi je kako…..[cool]

Sve je stvar psihe.....


Di si Mateja, ali kuvaš večeru,….[yawn]

Nije bila baš večera ali nešto sam tribala obavit…nikako nisam pobjegla[thumbsup]

[emo_cool]


Znam Octopus, ali otkad si ono reka Mateja uvatila šmug…….aj dozovi je kako…..[cool]

eeeee[cool]

A jesi spora,….a ja ka nisam i još upalija mašinu za sude…a Zeko mi nervozan….[yawn]

Sve je stvar psihe.....

Loše ste agilini u prostoru i zato iden ća, jer imam tri ipo zvjezdice i dosta mi je za danas.Sutra kad ovo još dobro legne doću opet,……čekajte me…….. [kiss][kiss][kiss]

Sve je stvar psihe.....

Izgleda da ću i ja morat zaključit za danas[sad]….laku noć

[emo_cool]

njetto:

mateja: ” Octopus i bolje da si promjenio post jer se ipak još nismo upoznali[lol] ” Ma nema veze,j a imam npr. malog p.šu, pa šta

znam ….i to mi zeko reka [lol]


E jesi car!!!!![thumbsup]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

New Report

Close