Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Jebate, već ih imam tri i po…………[proud]

Sve je stvar psihe.....

Evo jedan za prijatelja Njetta[lol] [lol]
Tarzan i Jane

——————————————————————————–

Tarzan i Jane u đungli i sada Jane objašmjava Tarzanu što je to sex
Jane:” Tarzane, to što ti imaš među nogama je krpica, a ono što ja imam među nogama je perilica. Znači da ti moraš staviti svoju krpicu u moju perilicu svako malo da se opere.”
I talo Tarzan ševi Jane svaki dan po pet šest puta i ona od iznemoglosti odluči Tarzanu reći da malo stane.
Jane:” Znaš Tarzane ne smiješ tako često prati krpicu isprat će se dovoljno je 2-3 puta tjedno”:
Prošlo mjesec dana Tarzan još nijedanput nije poševio Jane što je nju jako čudilo i pita ona njega:”Dobro tarzane zašto ti više ne pereš svoju krpicu”, a nato će on njoj:” Tarzan naučio ručno pranje”:!!!

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


njetto: ” mateja: ” Pa vi ste bolji od svakog vica[lol] [lol] [lol] ” A šta si ti mislila……e kad se nađemo ja, Zeko i Svojnov……….Čudo…….[thumbsup] A i dr. Čip….ovi drugi su finiji ljudi ” A što to znaći[huh]

Ma neznam kako bi ti to objasnija ali čini mi se da se malo ka gade,….a nama se ono ništa ne gadi,….jeli tako Zeko….[proud]

Sve je stvar psihe.....

Vidiš Zeko sve si skužija,…..ma zna san ja,…..ma znaš štaću ti reć: Makar iman svoj mir ……[lol]

Sve je stvar psihe.....

Kako ti stojiš Mateja sa svojim mirom ?….[wink]

Sve je stvar psihe.....

KAd budu 4 pune….?!?….[cool]

Sve je stvar psihe.....

Evo samo za Zekonju!!!!![thumbsup]
http://www.youtube.com/watch?v=-pffYEIgCOs

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Evo samo za Zekonju!!!!![thumbsup] http://www.youtube.com/watch?v=-pffYEIgCOs

Dobar[thumbsup][thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Oj Mravče,…….[thumbsup]

Sve je stvar psihe.....

Di si Mateja, ali kuvaš večeru,….[yawn]

Sve je stvar psihe.....


Di si Mateja, ali kuvaš večeru,….[yawn]

Uteka ti je i Octopus[shocked][shocked]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


njetto: ” Di si Mateja, ali kuvaš večeru,….[yawn] ” Uteka ti je i Octopus[shocked][shocked]

Kako neće, svašta je govorija Mateji pa mu je došla neugoda,…nisam ja to tako mislija , a reka je sve najbolje…[cool]

Sve je stvar psihe.....

New Report

Close