Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


zeko: ” Njettu sam reka davno sredit ću sa Vjekom da mu dam svoje zvjezdice ali da plati pivu,šta mislite da je odgovorio[angry] [angry] ” Uf ne voli me taj Vjeko,….skine mi svaki drugi…..[angry] [angry]

Pa zvjezdice tribaš sam zaradit, što češ sad podkupljivati ljude[shocked]

[emo_cool]


zeko: ” Njettu sam reka davno sredit ću sa Vjekom da mu dam svoje zvjezdice ali da plati pivu,šta mislite da je odgovorio[angry] [angry] ” Uf ne voli me taj Vjeko,….skine mi svaki drugi…..[angry] [angry]

Tribaš mu objasnit da mu možeš biti dobar prijatelj[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Ako će previše čitati, onda neće razgovarati sa nama…i opet ću ostati samo sa vas dvojicom[undecid]

Uf,to ne smin dopustit[embarass][embarass]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


njetto: ” zeko: ” Njettu sam reka davno sredit ću sa Vjekom da mu dam svoje zvjezdice ali da plati pivu,šta mislite da je odgovorio[angry] [angry] ” Uf ne voli me taj Vjeko,….skine mi svaki drugi…..[angry] [angry] ” Tribaš mu objasnit da mu možeš biti dobar prijatelj[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Ma biće jer govorim protiv države…….[shocked]

Sve je stvar psihe.....


mateja: ” octopus: ” mateja: ” Octopus i bolje da si promjenio post jer se ipak još nismo upoznali[lol] ” vizualna procijena ….u dobrom smislu …svakako bolje ko 5[thumbsup] p.s. zeko mi reka[lol] ” Zanimljiva su onda ta vaša okupljanja, kad nema nas forumašica…oberu nas do kostiju, ti momci[rolleyes] ” Znaš šta. Šta će nama forumašice dok imamo zdrave ruke………….[lol] [lol] [lol]

[lol] [lol] [lol]
Koliko uzimaš za ruke[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


njetto: ” mateja: ” octopus: ” mateja: ” Octopus i bolje da si promjenio post jer se ipak još nismo upoznali[lol] ” vizualna procijena ….u dobrom smislu …svakako bolje ko 5[thumbsup] p.s. zeko mi reka[lol] ” Zanimljiva su onda ta vaša okupljanja, kad nema nas forumašica…oberu nas do kostiju, ti momci[rolleyes] ” Znaš šta. Šta će nama forumašice dok imamo zdrave ruke………….[lol] [lol] [lol] ” [lol] [lol] [lol] Koliko uzimaš za ruke[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Svak zase travu pase……[lol] [lol] [lol]

Sve je stvar psihe.....

Pa vi ste bolji od svakog vica[lol] [lol] [lol]

[emo_cool]

Mogu ti samo malo pomoć, ako baš izinstiraš,…..ali…morat ćeš vratit uslugu…..[cool]

Sve je stvar psihe.....


Mogu ti samo malo pomoć, ako baš izinstiraš,…..ali…morat ćeš vratit uslugu…..[cool]

Bar dok se uhodam[lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Pa vi ste bolji od svakog vica[lol] [lol] [lol]

A šta si ti mislila……e kad se nađemo ja, Zeko i Svojnov……….Čudo…….[thumbsup]
A i dr. Čip….ovi drugi su finiji ljudi

Sve je stvar psihe.....


njetto: ” Mogu ti samo malo pomoć, ako baš izinstiraš,…..ali…morat ćeš vratit uslugu…..[cool] ” Bar dok se uhodam[lol] [lol] [lol]

Ma ja ti mogu prvi put pokazat i dat ti staru slobodnu pa radi sam……[cool]

Sve je stvar psihe.....


mateja: ” Pa vi ste bolji od svakog vica[lol] [lol] [lol] ” A šta si ti mislila……e kad se nađemo ja, Zeko i Svojnov……….Čudo…….[thumbsup] A i dr. Čip….ovi drugi su finiji ljudi

A što to znaći[huh]

[emo_cool]

New Report

Close