Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Bog društvo,ma javio bi se ja prije ali nisam tio oduzimat vrime Njettu,jer mislim da se Crobex miri prema njemu,sutra idemo gori
Njetto prijatelju nemoj veceras pristat pisat[thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

A ne , tek smo počeli…..[thumbsup] Makar ja, jer je Octopusu već neugodno…..[cool]

Sve je stvar psihe.....


Bog društvo,ma javio bi se ja prije ali nisam tio oduzimat vrime Njettu,jer mislim da se Crobex miri prema njemu,sutra idemo gori Njetto prijatelju nemoj veceras pristat pisat[thumbsup]

bog zeko !! nemoj ti čitat za nazad[tongue]

Mateja,da te nema tribalo bi te izmisliti[thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Zeko pozdrav, pa možeš pomoći Njettu do nove zvjezdice, jer mu one tako puuuno znače[rolleyes]

[emo_cool]


Bog društvo,ma javio bi se ja prije ali nisam tio oduzimat vrime Njettu,jer mislim da se Crobex miri prema njemu,sutra idemo gori Njetto prijatelju nemoj veceras pristat pisat[thumbsup]

Di si lave……neću neću,krenilo meeeeeeeee[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Sve je stvar psihe.....


zeko: ” Bog društvo,ma javio bi se ja prije ali nisam tio oduzimat vrime Njettu,jer mislim da se Crobex miri prema njemu,sutra idemo gori Njetto prijatelju nemoj veceras pristat pisat[thumbsup] ” bog zeko !! nemoj ti čitat za nazad[tongue]

Ha,ha ja čitam samo ono što mi odgovara[lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


zeko: ” Bog društvo,ma javio bi se ja prije ali nisam tio oduzimat vrime Njettu,jer mislim da se Crobex miri prema njemu,sutra idemo gori Njetto prijatelju nemoj veceras pristat pisat[thumbsup] ” bog zeko !! nemoj ti čitat za nazad[tongue]

E sad kad si zakuva nemoj čitat nazad. Čitaj Zeko, čitaj…..[lol]

Sve je stvar psihe.....

Njettu sam reka davno sredit ću sa Vjekom da mu dam svoje zvjezdice ali da plati pivu,šta mislite da je odgovorio[angry] [angry]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Ako će previše čitati, onda neće razgovarati sa nama…i opet ću ostati samo sa vas dvojicom[undecid]

[emo_cool]


Njettu sam reka davno sredit ću sa Vjekom da mu dam svoje zvjezdice ali da plati pivu,šta mislite da je odgovorio[angry] [angry]

Uf ne voli me taj Vjeko,….skine mi svaki drugi…..[angry] [angry]

Sve je stvar psihe.....


Ako će previše čitati, onda neće razgovarati sa nama…i opet ću ostati samo sa vas dvojicom[undecid]

?????malo…..[shocked]

Sve je stvar psihe.....

New Report

Close