Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


octopus: ” mateja: ” Octopus i bolje da si promjenio post jer se ipak još nismo upoznali[lol] ” vizualna procijena ….u dobrom smislu …svakako bolje ko 5[thumbsup] p.s. zeko mi reka[lol] ” Zanimljiva su onda ta vaša okupljanja, kad nema nas forumašica…oberu nas do kostiju, ti momci[rolleyes]

Znaš šta. Šta će nama forumašice dok imamo zdrave ruke………….[lol] [lol] [lol]

Sve je stvar psihe.....


octopus: ” njetto: ” mateja: ” Octopus i bolje da si promjenio post jer se ipak još nismo upoznali[lol] ” Ma nema veze,j a imam npr. malog p.šu, pa šta ” znam ….i to mi zeko reka [lol] ” E tako je Zeko zna….

to se i ja pitam


mateja: ” octopus: ” mateja: ” Octopus i bolje da si promjenio post jer se ipak još nismo upoznali[lol] ” vizualna procijena ….u dobrom smislu …svakako bolje ko 5[thumbsup] p.s. zeko mi reka[lol] ” Zanimljiva su onda ta vaša okupljanja, kad nema nas forumašica…oberu nas do kostiju, ti momci[rolleyes] ” to nije još ništa al bolje da[sealed]

Pa ispričaj nešto, samo da bude zanimljivo, jer izgleda neču dobit vica od Njetta[undecid]

[emo_cool]


jeb…da nisam ( no jesam !) pretjra?? materja ??

Kakva opravdanja….Sad si zasra pa šta sad,…..Mateja se ne ljuti,….jeli tako Mateja….?

Sve je stvar psihe.....

Ništa se ja ne ljutim…ja sam uvijek za šalu, pa i ako je na moj račun[thumbsup]

[emo_cool]

nebi danas ….možda drugi put.
di nam je zeko…?? provociramo ga a ne javlja se. logiran je ??? jeb…da nije žena a mi širimo takve laži o njemu.
p.s. ga. Zeko nije on takav[lol]


Ništa se ja ne ljutim…ja sam uvijek za šalu, pa i ako je na moj račun[thumbsup]

nije to šala nego kompliment[thumbsup]


nebi danas ….možda drugi put. di nam je zeko…?? provociramo ga a ne javlja se. logiran je ??? jeb…da nije žena a mi širimo takve laži o njemu. p.s. ga. Zeko nije on takav[lol]

I sad ti misliš da će se javiti[shocked]

[emo_cool]


Ništa se ja ne ljutim…ja sam uvijek za šalu, pa i ako je na moj račun[thumbsup]

Ja u ovome ne vidim nikakvu šalu,…..samo ka neke komplimente…i to dobre….da da kad bolje razmislim dobre..[cool]

Sve je stvar psihe.....


octopus: ” nebi danas ….možda drugi put. di nam je zeko…?? provociramo ga a ne javlja se. logiran je ??? jeb…da nije žena a mi širimo takve laži o njemu. p.s. ga. Zeko nije on takav[lol] ” I sad ti misliš da će se javiti[shocked]

ko žena ??
[lol]

Ma Zeko je zakon,….ja s njim umirem od smija…..[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Sve je stvar psihe.....


mateja: ” Ništa se ja ne ljutim…ja sam uvijek za šalu, pa i ako je na moj račun[thumbsup] ” Ja u ovome ne vidim nikakvu šalu,…..samo ka neke komplimente…i to dobre….da da kad bolje razmislim dobre..[cool]

I vas dvojica ste me već upoznali, da znate sve o meni[lol] [lol] [lol]

[emo_cool]

New Report

Close