Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


sve ….osim grudnjak 3,5 !![lol] [lol]

Ajde pa šta i to je lipo……. [thumbsup]

Sve je stvar psihe.....

Octopus i bolje da si promjenio post jer se ipak još nismo upoznali[lol]

[emo_cool]


skoro sve …[thumbsup]

Jebiga,brži sam od tvoga editiranja……

Sve je stvar psihe.....

to je najlipše !!! [thumbsup] a nevidim kad sam to napisa??!!


Octopus i bolje da si promjenio post jer se ipak još nismo upoznali[lol]

vizualna procijena ….u dobrom smislu …svakako bolje ko 5[thumbsup]
p.s. zeko mi reka[lol]


Octopus i bolje da si promjenio post jer se ipak još nismo upoznali[lol]

Ma nema veze,j a imam npr. malog p.šu, pa šta

Sve je stvar psihe.....


mateja: ” Octopus i bolje da si promjenio post jer se ipak još nismo upoznali[lol] ” Ma nema veze,j a imam npr. malog p.šu, pa šta

znam ….i to mi zeko reka [lol]


mateja: ” Octopus i bolje da si promjenio post jer se ipak još nismo upoznali[lol] ” vizualna procijena ….u dobrom smislu …svakako bolje ko 5[thumbsup] p.s. zeko mi reka[lol]

Ajde šta se sad opravdavaš……

Sve je stvar psihe.....


mateja: ” Octopus i bolje da si promjenio post jer se ipak još nismo upoznali[lol] ” vizualna procijena ….u dobrom smislu …svakako bolje ko 5[thumbsup] p.s. zeko mi reka[lol]

Zanimljiva su onda ta vaša okupljanja, kad nema nas forumašica…oberu nas do kostiju, ti momci[rolleyes]

[emo_cool]


njetto: ” mateja: ” Octopus i bolje da si promjenio post jer se ipak još nismo upoznali[lol] ” Ma nema veze,j a imam npr. malog p.šu, pa šta ” znam ….i to mi zeko reka [lol]

E tako je Zeko zna….

Sve je stvar psihe.....

jeb…da nisam ( no jesam !) pretjra?? materja ??


octopus: ” mateja: ” Octopus i bolje da si promjenio post jer se ipak još nismo upoznali[lol] ” vizualna procijena ….u dobrom smislu …svakako bolje ko 5[thumbsup] p.s. zeko mi reka[lol] ” Zanimljiva su onda ta vaša okupljanja, kad nema nas forumašica…oberu nas do kostiju, ti momci[rolleyes]

to nije još ništa al bolje da[sealed]

New Report

Close