Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Pa zašto da plačem, ako misliš zbog burze, ne pada mi ni na kraj pameti, ja sam ko vaši mirovinci…imam vremena za čekanje i novac za povremene dokupe[thumbsup]
A volim se smijati jer je tad život puno lijepši[smiley]

[emo_cool]

pozdrav !!
njetto kako si ?? mislim nije me briga al zbog posta da ti pomognem[lol]


Pa zašto da plačem, ako misliš zbog burze, ne pada mi ni na kraj pameti, ja sam ko vaši mirovinci…imam vremena za čekanje i novac za povremene dokupe[thumbsup] A volim se smijati jer je tad život puno lijepši[smiley]

Imam i ja sve to što i ti, ali nas je poprašilo junački,a isto bi mi bilo draže da nisu….pa sad dumam kad uletit malo žešće….Vata me “koncentracija uleta”

Sas će mi 300 ajme šta ću ?!?

Sve je stvar psihe.....


pozdrav !! njetto kako si ?? mislim nije me briga al zbog posta da ti pomognem[lol]

A dobro , hvala. Kako si mi olakša…..[thumbsup]

Sve je stvar psihe.....

Previše ti znaće ove zvijezdice…vidi sad kakve probleme imaš[proud]

[emo_cool]


octopus: ” pozdrav !! njetto kako si ?? mislim nije me briga al zbog posta da ti pomognem[lol] ” A dobro , hvala. Kako si mi olakša…..[thumbsup]

Vidiš da nije bilo potrebno toliko straha zbog okruglog posta[lol]
Octopus pozdrav[smiley]

[emo_cool]


Previše ti znaće ove zvijezdice…vidi sad kakve probleme imaš[proud]

Aha, pun sam kompleksa…..Oduvijek sam tija biti kapetan prve klase, pa zato me muče….[lol]

Sve je stvar psihe.....


njetto: ” octopus: ” pozdrav !! njetto kako si ?? mislim nije me briga al zbog posta da ti pomognem[lol] ” A dobro , hvala. Kako si mi olakša…..[thumbsup] ” Vidiš da nije bilo potrebno toliko straha zbog okruglog posta[lol] Octopus pozdrav[smiley]

pozdrav ![smiley]
lako tebi govorit !! 41xx , sve zvijezdice….sve 5….[cool]


njetto: ” octopus: ” pozdrav !! njetto kako si ?? mislim nije me briga al zbog posta da ti pomognem[lol] ” A dobro , hvala. Kako si mi olakša…..[thumbsup] ” Vidiš da nije bilo potrebno toliko straha zbog okruglog posta[lol] Octopus pozdrav[smiley]

Uf, a ja se preznojio…..uf, uf[wink]

Sve je stvar psihe.....


mateja: ” njetto: ” octopus: ” pozdrav !! njetto kako si ?? mislim nije me briga al zbog posta da ti pomognem[lol] ” A dobro , hvala. Kako si mi olakša…..[thumbsup] ” Vidiš da nije bilo potrebno toliko straha zbog okruglog posta[lol] Octopus pozdrav[smiley] ” pozdrav ![smiley] lako tebi govorit !! 41xx , sve zvijezdice….sve 5….[cool]

Ali joj je Octopus sve 5…..?[shocked]

Sve je stvar psihe.....


mateja: ” njetto: ” octopus: ” pozdrav !! njetto kako si ?? mislim nije me briga al zbog posta da ti pomognem[lol] ” A dobro , hvala. Kako si mi olakša…..[thumbsup] ” Vidiš da nije bilo potrebno toliko straha zbog okruglog posta[lol] Octopus pozdrav[smiley] ” pozdrav ![smiley] lako tebi govorit !! 41xx , sve zvijezdice….sve 5….[cool]

Možeš si mislit gdje sam ih ja nabavila najviše[proud]

[emo_cool]

skoro sve …[thumbsup]

New Report

Close