Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Večer……[bye]

Sve je stvar psihe.....

Šta si mi prijatelju Zeko bija danas aktivan na HDEL, svaka čast,……oš sutra pomoć na IPKK?….[lol]

Sve je stvar psihe.....

[smiley]

[emo_cool]

Šta ću dobit na 300 poruka ?

Sve je stvar psihe.....


[smiley]

Wow, …..paklena žena…[thumbsup]

Sve je stvar psihe.....


mateja: ” [smiley] ” Wow, …..paklena žena…[thumbsup]

E sad si me šokirao[shocked]…a zašto paklena, a ja se toooliko trudim biti dobra[cry]

[emo_cool]


njetto: ” mateja: ” [smiley] ” Wow, …..paklena žena…[thumbsup] ” E sad si me šokirao[shocked]…a zašto paklena, a ja se toooliko trudim biti dobra[cry]

Zato, jer sam tako rekao…..dovoljno….[thumbsup]….i prestani se trudit i u štrajk….[thumbsup]

Sve je stvar psihe.....

Ajde požuri fali mi još 5 poruka do tri stoje…..[undecid]

Sve je stvar psihe.....


mateja: ” njetto: ” mateja: ” [smiley] ” Wow, …..paklena žena…[thumbsup] ” E sad si me šokirao[shocked]…a zašto paklena, a ja se toooliko trudim biti dobra[cry] ” Zato, jer sam tako rekao…..dovoljno….[thumbsup]….i prestani se trudit i u štrajk….[thumbsup]

Pa sa štrajkom nemam ja ništa…nisam ni na toj ni onoj strani, tako da to i nije za mene[thumbsup]
Sad me baš zanima kakav će bit tvoj okrugli post[huh]

[emo_cool]

” Pa sa štrajkom nemam ja ništa…nisam ni na toj ni onoj strani, tako da to i nije za mene[thumbsup] Sad me baš zanima kakav će bit tvoj okrugli post[huh]
[/quote]

Kakao nisi,pa odluči se za nekoga,moraš za nekoga navijat……[proud], a to šta nije za tebe možda otkriješ nove sklonosti…..[thumbsup]

Kakav bi ti post htjela,…? Neka željica ?

Sve je stvar psihe.....

Ne bi bilo loše jedan dobar vic, da se malo nasmijem[smiley]

[emo_cool]


Ne bi bilo loše jedan dobar vic, da se malo nasmijem[smiley]

Ala tebe ti bi se cili dan smijala,…daj skoncentriaj se….Kome je do smijeha?

Sve je stvar psihe.....

New Report

Close