Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

……ili kome su ulagali…

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


njetto: ” zeko: ” Dobro si se sitija….e Zeko jesi pametan,….a šta bi ona tila.Tj.ima li želja? Triba vidit kakav ti je portfelj,je li se da šta izabrat,ali na situaciju ovih dana nisam više ni u to siguran[undecid] ” A da joj pribacim žive love pa da ona kupi šta preferira ? ” Uf,je si opasan,to je rjetkost ko danas ima žive love[undecid][undecid]

A imam jebiga….jer se spremam lagano za kupnju,…treba vatat startne pozicije….

Sve je stvar psihe.....

@svojnov
Mislim ‘ko nije ulaga
Ko je u koga ulaga ko će više znati[embarass]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

A imam jebiga….jer se spremam lagano za kupnju,…treba vatat startne pozicije….


Bravo……,jedan od rijetkih…

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


@svojnov
Mislim ‘ko nije ulaga
Ko je u koga ulaga ko će više znati[embarass]

..ide narodna:”tko će koga nego svoj svoga”

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


njetto: ” A imam jebiga….jer se spremam lagano za kupnju,…treba vatat startne pozicije…. ” Bravo……,jedan od rijetkih…

A i malo razbit gubitke……uć u manji postotak minusa

Sve je stvar psihe.....


svojnov9: ” njetto: ” A imam jebiga….jer se spremam lagano za kupnju,…treba vatat startne pozicije…. ” Bravo……,jedan od rijetkih… ” A i malo razbit gubitke……uć u manji postotak minusa

Nemoj sve uložit,ostavi za drugi put za manji postotak minusa[wink]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


njetto: ” svojnov9: ” njetto: ” A imam jebiga….jer se spremam lagano za kupnju,…treba vatat startne pozicije…. ” Bravo……,jedan od rijetkih… ” A i malo razbit gubitke……uć u manji postotak minusa ” Nemoj sve uložit,ostavi za drugi put za manji postotak minusa[wink]

[lol] [lol] [lol] ….baš tako,…a neće još sve unutra, još 20 dana neće ništa….

Sve je stvar psihe.....


Oprosti Mateja…..ovi Svojnov me ispizdi,…pa i sama znaš kakav je on….piše ludosti, a u stvari se napiše ” prepasti”,. a ne pripa,…pa mi padne svašta na pamet…..sorry[thumbsup]

Nikad si nisam mislila, da će moje oči nešto takvo vidjeti[cool]
Izgleda da ću ipak dobiti onaj obečani Ford, samo da neko nije zaboravio na to[rolleyes]
Dečki danas ste me baš dobro nasmijali[thumbsup][lol]

[emo_cool]


njetto: ” Oprosti Mateja…..ovi Svojnov me ispizdi,…pa i sama znaš kakav je on….piše ludosti, a u stvari se napiše ” prepasti”,. a ne pripa,…pa mi padne svašta na pamet…..sorry[thumbsup] ” Nikad si nisam mislila, da će moje oči nešto takvo vidjeti[cool] Izgleda da ću ipak dobiti onaj obečani Ford, samo da neko nije zaboravio na to[rolleyes] Dečki danas ste me baš dobro nasmijali[thumbsup][lol]

A mi tebe samo nasmijavamo, a ti nas…..[proud]

Sve je stvar psihe.....

Nikad si nisam mislila, da će moje oči nešto takvo vidjeti[cool]
Izgleda da ću ipak dobiti onaj obečani Ford, samo da neko nije zaboravio na to[rolleyes]
Dečki danas ste me baš dobro nasmijali[thumbsup][lol]


Oh kako te je lijepo opet vidit među nama….[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Oh kako te je lijepo opet vidit među nama….

Ne ulizuj se sad…….[proud]

Sve je stvar psihe.....

New Report

Close