Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


njetto: ” A da joj kupin kad dođe nešto lipo i ispričan se….ka stara skužaj lapsus i to….Šta ona voli? ” Lipu rič i druženje….

Uf laknilo mi je , mislija san da ću morat trošit……pa družit se ja mogu danima,…a i lipe riči isto….[thumbsup]

Sve je stvar psihe.....


svojnov9: ” Njeto pitaj Zeke kako sam njemu uvalio… ” Zeko kako ga je Svojnov tebi uvalija……? Evo pita sam[proud]

Uvjeri se sam najbolje ti je,mislim da ćeš poslje znati šta ćeš pisati[lol] [kiss][kiss]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


njetto: ” svojnov9: ” njetto: ” ” Odsad ću se samo s tobom družit…..[lol] ” Odsad ću se samo s tobom družit…..[lol] ” Jeste se našli i gotovo….. ” Šta si ljubomoran…..?[embarass]
Nisam ali mi te je žao jer se nisi pitao zašto je Zeko Zeko…
[/quote]
To je dobro zašto je Zeko

Sve je stvar psihe.....

Zeko objasni mu ti…….

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


njetto: ” zeko: ” njetto: ” zeko: ” njetto: ” zeko: ” Šta vas dvojica izvodite,ajmo malo u red[angry] ” Fala šta si doša Zeko,…jesi vidija u šta me ovi Svojnov uvalija……[shocked]…to je strašno ” Pusti njega zna on i gore uvalit[lol] [lol] [lol] ” Ma pervertit živi………..[lol] ….nego šta će Mateja reć. Toje meni…..[rolleyes] ” E sad poslje j…..a nema kajanja,triba si mislit prije[wink] ” A da joj kupin kad dođe nešto lipo i ispričan se….ka stara skužaj lapsus i to….Šta ona voli? ” Ja ću ti reći,kakva kupovina čokoladice slatkiši i takve gluposti[angry] Nago de ti pribaci dio portfelja na nju to će sigurno prihvatiti i nemoj biti sitničav[thumbsup]

Dobro si se sitija….e Zeko jesi pametan,….a šta bi ona tila.Tj.ima li želja?

Sve je stvar psihe.....

njetto:

svojnov9: ” Njeto pitaj Zeke kako sam njemu uvalio… ” Zeko kako ga je Svojnov tebi uvalija……? Evo pita sam[proud]

Uvjeri se sam najbolje ti je,mislim da ćeš poslje znati šta ćeš pisati[lol] [kiss][kiss]


Ali samo s nogu na žalost..

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


zeko: ” njetto: ” svojnov9: ” Njeto pitaj Zeke kako sam njemu uvalio… ” Zeko kako ga je Svojnov tebi uvalija……? Evo pita sam[proud] ” Uvjeri se sam najbolje ti je,mislim da ćeš poslje znati šta ćeš pisati[lol] [kiss][kiss] ” Ali samo s nogu na žalost..

[lol] [lol] [lol] [lol]

Sve je stvar psihe.....

Dobro si se sitija….e Zeko jesi pametan,….a šta bi ona tila.Tj.ima li želja?
Triba vidit kakav ti je portfelj,je li se da šta izabrat,ali na situaciju ovih dana nisam više ni u to siguran[undecid]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Dobro si se sitija….e Zeko jesi pametan,….a šta bi ona tila.Tj.ima li želja? Triba vidit kakav ti je portfelj,je li se da šta izabrat,ali na situaciju ovih dana nisam više ni u to siguran[undecid]

A da joj pribacim žive love pa da ona kupi šta preferira ?

Sve je stvar psihe.....


zeko: ” Dobro si se sitija….e Zeko jesi pametan,….a šta bi ona tila.Tj.ima li želja? Triba vidit kakav ti je portfelj,je li se da šta izabrat,ali na situaciju ovih dana nisam više ni u to siguran[undecid] ” A da joj pribacim žive love pa da ona kupi šta preferira ?

Uf,je si opasan,to je rjetkost ko danas ima žive love[undecid][undecid]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

@njetto
Sigurno si se ponovo naša sa Vidiševićom kad si u lovi[sad]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

njetto:

zeko: ” Dobro si se sitija….e Zeko jesi pametan,….a šta bi ona tila.Tj.ima li želja? Triba vidit kakav ti je portfelj,je li se da šta izabrat,ali na situaciju ovih dana nisam više ni u to siguran[undecid] ” A da joj pribacim žive love pa da ona kupi šta preferira ?

Uf,je si opasan,to je rjetkost ko danas ima žive love[undecid][undecid]


Mislim ‘ko nije ulaga

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

New Report

Close