Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


njetto: ” svojnov9: ” njetto: ” Oprosti Mateja…..ovi Svojnov me ispizdi,…pa i sama znaš kakav je on….piše ludosti, a u stvari se napiše ” prepasti”,. a ne pripa,...pa mi padne svašta na pamet…..sorry[thumbsup] ” …zavisi na čijem jeziku… ” Nećeš me navuć……više…[lol] ” Dovoljno te je navukao,ne daj mu više[sealed][sealed]

Odsad ću se samo s tobom družit…..[lol]

Sve je stvar psihe.....


zeko: ” njetto: ” zeko: ” Šta vas dvojica izvodite,ajmo malo u red[angry] ” Fala šta si doša Zeko,…jesi vidija u šta me ovi Svojnov uvalija……[shocked]…to je strašno ” Pusti njega zna on i gore uvalit[lol] [lol] [lol] ” Ma pervertit živi………..[lol] ….nego šta će Mateja reć. Toje meni…..[rolleyes]

E sad poslje j…..a nema kajanja,triba si mislit prije[wink]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


zeko: ” njetto: ” svojnov9: ” njetto: ” Oprosti Mateja…..ovi Svojnov me ispizdi,…pa i sama znaš kakav je on….piše ludosti, a u stvari se napiše ” prepasti”,. a ne pripa,...pa mi padne svašta na pamet…..sorry[thumbsup] ” …zavisi na čijem jeziku… ” Nećeš me navuć……više…[lol] ” Dovoljno te je navukao,ne daj mu više[sealed][sealed] ” Odsad ću se samo s tobom družit…..[lol]

Točno,a oni neka pate[thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA



Odsad ću se samo s tobom družit….
.[lol]



Odsad ću se samo s tobom družit…
..[lol]
[/quote]
Jeste se našli i gotovo…..

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


njetto: ” zeko: ” njetto: ” zeko: ” Šta vas dvojica izvodite,ajmo malo u red[angry] ” Fala šta si doša Zeko,…jesi vidija u šta me ovi Svojnov uvalija……[shocked]…to je strašno ” Pusti njega zna on i gore uvalit[lol] [lol] [lol] ” Ma pervertit živi………..[lol] ….nego šta će Mateja reć. Toje meni…..[rolleyes] ” E sad poslje j…..a nema kajanja,triba si mislit prije[wink]

A da joj kupin kad dođe nešto lipo i ispričan se….ka stara skužaj lapsus i to….Šta ona voli?

Sve je stvar psihe.....

Njeto pitaj Zeke kako sam njemu uvalio…

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


njetto: ” ” Odsad ću se samo s tobom družit…..[lol] ” Odsad ću se samo s tobom družit…..[lol]
Jeste se našli i gotovo…..
[/quote]
Šta si ljubomoran…..?[embarass]

Sve je stvar psihe.....

A da joj kupin kad dođe nešto lipo i ispričan se….ka stara skužaj lapsus i to….Šta ona voli?


Lipu rič i druženje….

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Njeto pitaj Zeke kako sam njemu uvalio…

Zeko kako ga je Svojnov tebi uvalija……? Evo pita sam[proud]

Sve je stvar psihe.....

svojnov9:

njetto: ” ” Odsad ću se samo s tobom družit…..[lol] ” Odsad ću se samo s tobom družit…..[lol] ”
Jeste se našli i gotovo…..


Šta si ljubomoran…..?[embarass]
[/quote]
Nisam ali mi te je žao jer se nisi pitao zašto je Zeko Zeko…

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


zeko: ” njetto: ” zeko: ” njetto: ” zeko: ” Šta vas dvojica izvodite,ajmo malo u red[angry] ” Fala šta si doša Zeko,…jesi vidija u šta me ovi Svojnov uvalija……[shocked]…to je strašno ” Pusti njega zna on i gore uvalit[lol] [lol] [lol] ” Ma pervertit živi………..[lol] ….nego šta će Mateja reć. Toje meni…..[rolleyes] ” E sad poslje j…..a nema kajanja,triba si mislit prije[wink] ” A da joj kupin kad dođe nešto lipo i ispričan se….ka stara skužaj lapsus i to….Šta ona voli?

Ja ću ti reći,kakva kupovina čokoladice slatkiši i takve gluposti[angry]
Nago de ti pribaci dio portfelja na nju to će sigurno prihvatiti i nemoj biti sitničav[thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Zeko kako ga je Svojnov tebi uvalija……? Evo pita sam[proud]


Hahaha još je od za jebancije na bolovanju.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

New Report

Close