Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Šta vas dvojica izvodite,ajmo malo u red[angry]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Pa jesi li prijatelju sve obavijo šta ti je bila dužnost…..,možeš li se malo VD

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Šta vas dvojica izvodite,ajmo malo u red[angry]

Fala šta si doša Zeko,…jesi vidija u šta me ovi Svojnov uvalija……[shocked]…to je strašno

Sve je stvar psihe.....

Kako ne to je na prvom mjestu,a ostalo kako bude,ali znaš onu ko će jamu napunit[undecid][undecid]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Oprosti Mateja…..ovi Svojnov me ispizdi,…pa i sama znaš kakav je on….piše ludosti, a u stvari se napiše ” prepasti”,. a ne pripa,...pa mi padne svašta na pamet…..sorry[thumbsup]

…zavisi na čijem jeziku…

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


zeko: ” Šta vas dvojica izvodite,ajmo malo u red[angry] ” Fala šta si doša Zeko,…jesi vidija u šta me ovi Svojnov uvalija……[shocked]…to je strašno

Pusti njega zna on i gore uvalit[lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

zeko:

Šta vas dvojica izvodite,ajmo malo u red[angry]

Fala šta si doša Zeko,…jesi vidija u šta me ovi Svojnov uvalija……[shocked]…to je strašno


[undecid][undecid][undecid][cry][cry]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

njetto:

zeko: ” Šta vas dvojica izvodite,ajmo malo u red[angry] ” Fala šta si doša Zeko,…jesi vidija u šta me ovi Svojnov uvalija……[shocked]…to je strašno

Pusti njega zna on i gore uvalit[lol] [lol] [lol]


Ne udaraj mi reklamu možda budem zbog toga imao problema…..[shocked]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


njetto: ” Oprosti Mateja…..ovi Svojnov me ispizdi,…pa i sama znaš kakav je on….piše ludosti, a u stvari se napiše ” prepasti”,. a ne pripa,...pa mi padne svašta na pamet…..sorry[thumbsup] ” …zavisi na čijem jeziku…

Nećeš me navuć……više…[lol]

Sve je stvar psihe.....


svojnov9: ” njetto: ” Oprosti Mateja…..ovi Svojnov me ispizdi,…pa i sama znaš kakav je on….piše ludosti, a u stvari se napiše ” prepasti”,. a ne pripa,...pa mi padne svašta na pamet…..sorry[thumbsup] ” …zavisi na čijem jeziku… ” Nećeš me navuć……više…[lol]

Dovoljno te je navukao,ne daj mu više[sealed][sealed]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


njetto: ” zeko: ” Šta vas dvojica izvodite,ajmo malo u red[angry] ” Fala šta si doša Zeko,…jesi vidija u šta me ovi Svojnov uvalija……[shocked]…to je strašno ” Pusti njega zna on i gore uvalit[lol] [lol] [lol]

Ma pervertit živi………..[lol] ….nego šta će Mateja reć. Toje meni…..[rolleyes]

Sve je stvar psihe.....

[lol] [lol] [lol] [proud][cool]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

New Report

Close