Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Zna se ko ponoći radi[lol] [lol]

Noćni bravari….


Imam telefon besplatno,ispunjavam sve uvjete kod Centra za soc,rad nađi i treći posao….

Predloži[shocked]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


svojnov još malo i preuzet ćeš cilu temu pa ćeš nam postat moderator polako čovik bez poplepe

nisam te baš shvatio….????

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


svojnov9: ” zeko: ” svojnov9: ” Od čega si blokiran biće ove sedmice imaš velikih i neodgodivih obaveza…..rekli ti…..[lol] ” Počela je treća smjena[thumbsup] ” …..ja sam čuo da što manje u trećoj to što više u prvoj……bem ti život..[lol] ” Zna se ko ponoći radi[lol] [lol]

….a ko oko podneva….[lol] [lol] [lol]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


zeko: ” Zna se ko ponoći radi[lol] [lol] ” Noćni bravari….

…možda trgovački putnici ili policjoti[cry]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


zeko: ” svojnov9: ” zeko: ” svojnov9: ” Od čega si blokiran biće ove sedmice imaš velikih i neodgodivih obaveza…..rekli ti…..[lol] ” Počela je treća smjena[thumbsup] ” …..ja sam čuo da što manje u trećoj to što više u prvoj……bem ti život..[lol] ” Zna se ko ponoći radi[lol] [lol] ” ….a ko oko podneva….[lol] [lol] [lol]

Druga polovica[embarass]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


svojnov9: ” zeko: ” svojnov9: ” zeko: ” svojnov9: ” Od čega si blokiran biće ove sedmice imaš velikih i neodgodivih obaveza…..rekli ti…..[lol] ” Počela je treća smjena[thumbsup] ” …..ja sam čuo da što manje u trećoj to što više u prvoj……bem ti život..[lol] ” Zna se ko ponoći radi[lol] [lol] ” ….a ko oko podneva….[lol] [lol] [lol] ” Druga polovica[embarass]

…..hahaha iz tebe progovara život…[pray]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Nik nisam shvatio onaj tvoj post…

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Prije se znalo da čuvaš noćnu stražu ali po danu nije te ubijala aktivnost,a bome sad pišeš 100 na sat


Prije se znalo da čuvaš noćnu stražu ali po danu nije te ubijala aktivnost,a bome sad pišeš 100 na sat

….a odakle ti to…

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Pa tako su mi rekli hebi ga a ja nasjeo


Prije se znalo da čuvaš noćnu stražu ali po danu nije te ubijala aktivnost,a bome sad pišeš 100 na sat

…jel se pitaš zašto…..ako neš mene pitaj Forda a uostalom u čemu je tu problem……..reci mi molim te…

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

New Report

Close