Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


šta zeko i ti sa rebusom?? Neče bit više pušenja ili ubrzo izlazi ??!!

i jedno i drugo[wink]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


šta zeko i ti sa rebusom?? Neče bit više pušenja ili ubrzo izlazi ??!! Ford: ” razumiš ti sve samo se praviš da si munjen ” možda da sam munjen al viruj Ford ..stvarno mi više nije ništa jasno

Šta ti nije jasno,pušenje[lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


octopus: ” šta zeko i ti sa rebusom?? Neče bit više pušenja ili ubrzo izlazi ??!! ” i jedno i drugo[wink]

kad izađeš nema više pušenja [lol]


Vidim da je i Alabama svratio,čestitam na pobjedi,ipak je sportski čestitat[cry][cry]

Hvala, Zeko. Bila je to zanimljiva utakmica, nešto kao naše tržište kapitala.[wink]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


octopus: ” Ford: ” octopus: ” Alabama: ” Ford: ” Alabama: ” Pozdrav svima. Kako ste?[smiley] ” Nebo je zvjezdano…kako ne bi bili dobro ” Ruže su crvene Tajne su skrivene…..( Ivica Šerfezi ) ” da nisu več uvele[lol] ” posejdone ne moraš plaćat tečaj forexa…imaš puno brže i jednostavnije načine za spušit lovu… ” ne razumim di se puši.. [lol] na crveno….na uvelo….na zvijezdano…ruže ili uopšte na savjet[lol] [lol] [lol] ” Puši se di se stigne,ali ubrzo izlazi zakon o zabrani pušenja[thumbsup][thumbsup][lol] [lol] [lol]

…dosta mi vas je više…totalno ste izeuropeizirani

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


zeko: ” Vidim da je i Alabama svratio,čestitam na pobjedi,ipak je sportski čestitat[cry][cry] ” Hvala, Zeko. Bila je to zanimljiva utakmica, nešto kao naše tržište kapitala.[wink]

Ima jedna priča samo ne moj nikome kazat,Hajduk bi dobio sigurno jer su im obećali svakome po 100 kom.dionica Jamnice,ali su u zadnji trenutak saznali da su dobili 100 kom,PUNT-R-A

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Alabama: ” zeko: ” Vidim da je i Alabama svratio,čestitam na pobjedi,ipak je sportski čestitat[cry][cry] ” Hvala, Zeko. Bila je to zanimljiva utakmica, nešto kao naše tržište kapitala.[wink] ” Ima jedna priča samo ne moj nikome kazat,Hajduk bi dobio sigurno jer su im obećali svakome po 100 kom.dionica Jamnice,ali su u zadnji trenutak saznali da su dobili 100 kom,PUNT-R-A

[lol]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


zeko: ” Alabama: ” zeko: ” Vidim da je i Alabama svratio,čestitam na pobjedi,ipak je sportski čestitat[cry][cry] ” Hvala, Zeko. Bila je to zanimljiva utakmica, nešto kao naše tržište kapitala.[wink] ” Ima jedna priča samo ne moj nikome kazat,Hajduk bi dobio sigurno jer su im obećali svakome po 100 kom.dionica Jamnice,ali su u zadnji trenutak saznali da su dobili 100 kom,PUNT-R-A ” [lol]

Zeko moj…….. ovdje svako izgleda dobije manje ……nego je očekivao …..[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

dobra večer dobri ljudi….ako koga ne vriđam….

…pogodite kod koga je ovo slikano…[img][/img]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

…..falio sam hebi ga…

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

New Report

Close