Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


…..s obzirom na društveni status to ti je i posao…. ..bar koliko se ja razumijem u grčku mitologiju…

He, u opisu radnog mjesta mi je i stvaranje potresa! [lol]
U srijedu su zagrepčani i njegova bliža okolica mogli osjetiti moj gnjev!
Nije mi se svidjela bjela kava koju sam si napravio navečer…. [lol] [lol]

La vita e bella!

koga briga vrime[lol]
Al jedino vrime je još normalno


svojnov9: ” …..s obzirom na društveni status to ti je i posao…. ..bar koliko se ja razumijem u grčku mitologiju… ” He, u opisu radnog mjesta mi je i stvaranje potresa! [lol] U srijedu su zagrepčani i njegova bliža okolica mogli osjetiti moj gnjev! Nije mi se svidjela bjela kava koju sam si napravio navečer…. [lol] [lol]

….ili zse st(r)anje..

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Alabama: ” Ford: ” Alabama: ” Pozdrav svima. Kako ste?[smiley] ” Nebo je zvjezdano…kako ne bi bili dobro ” Ruže su crvene Tajne su skrivene…..( Ivica Šerfezi ) ” da nisu več uvele[lol]

posejdone ne moraš plaćat tečaj forexa…imaš puno brže i jednostavnije načine za spušit lovu…

Dobra večer[embarass][embarass]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

večer zeko…

Vidim da je i Alabama svratio,čestitam na pobjedi,ipak je sportski čestitat[cry][cry]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


octopus: ” Alabama: ” Ford: ” Alabama: ” Pozdrav svima. Kako ste?[smiley] ” Nebo je zvjezdano…kako ne bi bili dobro ” Ruže su crvene Tajne su skrivene…..( Ivica Šerfezi ) ” da nisu več uvele[lol] ” posejdone ne moraš plaćat tečaj forexa…imaš puno brže i jednostavnije načine za spušit lovu…

ne razumim di se puši..
[lol] na crveno….na uvelo….na zvijezdano…ruže ili uopšte na savjet[lol] [lol] [lol]

razumiš ti sve samo se praviš da si munjen


Ford: ” octopus: ” Alabama: ” Ford: ” Alabama: ” Pozdrav svima. Kako ste?[smiley] ” Nebo je zvjezdano…kako ne bi bili dobro ” Ruže su crvene Tajne su skrivene…..( Ivica Šerfezi ) ” da nisu več uvele[lol] ” posejdone ne moraš plaćat tečaj forexa…imaš puno brže i jednostavnije načine za spušit lovu… ” ne razumim di se puši.. [lol] na crveno….na uvelo….na zvijezdano…ruže ili uopšte na savjet[lol] [lol] [lol]

Puši se di se stigne,ali ubrzo izlazi zakon o zabrani pušenja[thumbsup][thumbsup][lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

šta zeko i ti sa rebusom??
Neče bit više pušenja ili ubrzo izlazi ??!!

šta zeko i ti sa rebusom??
Neče bit više pušenja ili ubrzo izlazi ??!!


razumiš ti sve samo se praviš da si munjen

možda da sam munjen al viruj Ford ..stvarno mi više nije ništa jasno

New Report

Close