Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Pozdrav svima. Kako ste?[smiley]

Nebo je zvjezdano…kako ne bi bili dobro


Pozdrav svima i od mene! Jeste li se lijepo proveli na ovaj krasni dan? Ja sam se malo družio, bio na izložni (slikara Marca Chagalla), prevodio jedan tekst i sada se spremam na drugi dio pisanja. Od sutra me čeka izuzetno zanimljiva edukacija za FOREX tržište. Tome se jako veselim. [thumbsup]

Posejdone ti bi bio dobar rob….radiš dan noć i još se veseliš tome[thumbsup]


octopus: ” Alabama lipi pozdrav !! mateja nema skijanja dole.Kad sam ja napustio Dalmacijo je odmah posijalo sunce[lol] ” trebali smo te zadržati još koji dan….[lol] [lol] [lol]

ja sam ga htio zadržat ali me je za.eba


ništa od skijanja mateja….danas smo radili ono što ti voliš, sjedili pored mora i ispijali kavicu….[smiley]…dan je bio prekrasan…

Uh, kad bi mogla biti kod tebe Sjuzann na jednoj kavici[proud]

[emo_cool]


Alabama: ” Pozdrav svima. Kako ste?[smiley] ” Nebo je zvjezdano…kako ne bi bili dobro

Ruže su crvene
Tajne su skrivene…..( Ivica Šerfezi )

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Posejdon: ” Pozdrav svima i od mene! Jeste li se lijepo proveli na ovaj krasni dan? Ja sam se malo družio, bio na izložni (slikara Marca Chagalla), prevodio jedan tekst i sada se spremam na drugi dio pisanja. Od sutra me čeka izuzetno zanimljiva edukacija za FOREX tržište. Tome se jako veselim. [thumbsup] ” Posejdone ti bi bio dobar rob….radiš dan noć i još se veseliš tome[thumbsup]

[thumbsup][thumbsup][thumbsup]….strah me je da nas ne zarazi….

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

…..inače pozdrav svima….

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


mateja: ” Alabama pozdrav i tebi[smiley] Ja sam bila na toplom a izgleda da onih sa skijanja još nema[sad] ” ništa od skijanja mateja….danas smo radili ono što ti voliš, sjedili pored mora i ispijali kavicu….[smiley]…dan je bio prekrasan…

E, moja Sjuzann…..

Biti uz more je poklon bogova.
Ja i kada nisam uz more, moje misli jesu. [thumbsup]

La vita e bella!


sjuzann: ” mateja: ” Alabama pozdrav i tebi[smiley] Ja sam bila na toplom a izgleda da onih sa skijanja još nema[sad] ” ništa od skijanja mateja….danas smo radili ono što ti voliš, sjedili pored mora i ispijali kavicu….[smiley]…dan je bio prekrasan… ” E, moja Sjuzann….. Biti uz more je poklon bogova. Ja i kada nisam uz more, moje misli jesu. [thumbsup]

…..s obzirom na društveni status to ti je i posao….

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

…..bar koliko se ja razumijem u grčku mitologiju…

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Ford: ” Alabama: ” Pozdrav svima. Kako ste?[smiley] ” Nebo je zvjezdano…kako ne bi bili dobro ” Ruže su crvene Tajne su skrivene…..( Ivica Šerfezi )

da nisu več uvele[lol]


Alabama: ” Ford: ” Alabama: ” Pozdrav svima. Kako ste?[smiley] ” Nebo je zvjezdano…kako ne bi bili dobro ” Ruže su crvene Tajne su skrivene…..( Ivica Šerfezi ) ” da nisu več uvele[lol]

[lol] Nisu prijatelju. Kakvo je vrijeme u Deželi?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close