Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


mateja: ” Mark1 onda triba da nastavimo tamo gdje smo stali, ko da nikog drugog i nema ovdje[thumbsup] ” stali ste na spizi i apetitu….ta je tema zanimljiva samo forumašima i mateji…izgleda da su muškarci ipak bolji kuhari….

Sa ovime se ja ne slažem baš[huh]

Dobro večer vama dvojici, koji se zadnje vrijeme malo javljate[undecid]

[emo_cool]


di si baš crnce naša…oni ne rade odkad je ukinuto robovlasništvo…

onda ko Japanac[lol]


http://www.youtube.com/watch?v=Vemi01A7eH8 sve o.k.!! malo umora ,mala dobila još jednu medalju…-ko če sutra radit [tongue]

Octobus zar si bio na koncertu jučer?[proud] Ja bi ga voljela jednom uživo ćuti, ali se niko ne javi da bi me pratio[sad]

[emo_cool]

di u Zagrebu ?? Ne mogu bit na 100mista odjednom[rolleyes]


di u Zagrebu ?? Ne mogu bit na 100mista odjednom[rolleyes]

Pa što ja znam kakve planove ti imaš kad se ništa ne javljaš[rolleyes] Neki su danas bili na skijanju usred Splita i niko još nije došao da bi se pohvalio kako je bilo[sad]

[emo_cool]


Ford: ” di si baš crnce naša…oni ne rade odkad je ukinuto robovlasništvo… ” onda ko Japanac[lol]

[smiley][smiley]

Pozdrav svima. Kako ste?[smiley]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Alabama pozdrav i tebi[smiley] Ja sam bila na toplom a izgleda da onih sa skijanja još nema[sad]

[emo_cool]

Pozdrav svima i od mene!

Jeste li se lijepo proveli na ovaj krasni dan?
Ja sam se malo družio, bio na izložni (slikara Marca Chagalla), prevodio jedan tekst i sada se spremam na drugi dio pisanja.
Od sutra me čeka izuzetno zanimljiva edukacija za FOREX tržište. Tome se jako veselim. [thumbsup]

La vita e bella!

Alabama lipi pozdrav !!
mateja nema skijanja dole.Kad sam ja napustio Dalmacijo je odmah posijalo sunce[lol]


Alabama lipi pozdrav !! mateja nema skijanja dole.Kad sam ja napustio Dalmacijo je odmah posijalo sunce[lol]

trebali smo te zadržati još koji dan….[lol] [lol] [lol]


Alabama pozdrav i tebi[smiley] Ja sam bila na toplom a izgleda da onih sa skijanja još nema[sad]

ništa od skijanja mateja….danas smo radili ono što ti voliš, sjedili pored mora i ispijali kavicu….[smiley]…dan je bio prekrasan…

New Report

Close