Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Ford: ” svojnov9: Niksone što kažeš na onu krčmu…..[bye] ako nije tajna …di ste vi to bili u petak poslije calypsa? ” Teško je opisat neka krčmica sa bosna bluz muzikom.Odlično…

Je li to ona na tvom avataru[shocked][shocked][shocked]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

quote=Ford]
sjuzann večeras si odlične volje…tko te oraspoložio?…jel nam se pridružuješ sljedeći petak na 11. kongresu?
[/quote]

prvo moram znati čija sam žena….octopuse što si ženi rekao…čija sam…[lol] [lol] …

Zeko mora si bija sa nama….

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


quote=Ford]
sjuzann večeras si odlične volje…tko te oraspoložio?…jel nam se pridružuješ sljedeći petak na 11. kongresu?

prvo moram znati čija sam žena….octopuse što si ženi rekao…čija sam…[lol] [lol] …

[/quote]
Sjuzan pa kraj mene si u Zadru najduže sjedila…..[pray]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


sjuzann: ” quote=Ford] sjuzann večeras si odlične volje…tko te oraspoložio?…jel nam se pridružuješ sljedeći petak na 11. kongresu? ” prvo moram znati čija sam žena….octopuse što si ženi rekao…čija sam…[lol] [lol] …
Sjuzan pa kraj mene si u Zadru najduže sjedila…..[pray]
[/quote]

Ponadala sam se da ćeš to reči….[smiley]

svojnov9:

sjuzann: ” quote=Ford] sjuzann večeras si odlične volje…tko te oraspoložio?…jel nam se pridružuješ sljedeći petak na 11. kongresu? ” prvo moram znati čija sam žena….octopuse što si ženi rekao…čija sam…[lol] [lol] … ”
Sjuzan pa kraj mene si u Zadru najduže sjedila…..[pray]

Ponadala sam se da ćeš to reči….[smiley]
[/quote]
Uh…….,shati me ni mi sad lako……..[wink]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Zeko mora si bija sa nama….

Je li radi ta birtija svakim danom ili samo vikendom????

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

svojnov9:

mateja: ” svojnov9: ” Mateja izvini morao sam danas nestati pa…… ” A sad te moram još pozdravljati prva[huh] Dobro veče Svojnov9[wink] ” Oooooo osjećam se počašćen i baš ti zahvaljujem.Godi tvoja pažnja[kiss].Naravno poslovno-virtualna!!!

Pa druge ti i ne mogu dati[proud]
Evo ja vas polako napuštam[yawn] samo nemoj mislit da je zbog tebe Svojnov9, ali previše mi se spava zato laku vam noć želim[bye]

mateja nema spavanja ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


svojnov9: ” Zeko mora si bija sa nama…. ” Je li radi ta birtija svakim danom ili samo vikendom????

[lol] [lol] [lol] javite se koji put kad budete išli…

Svaki dan Zeko ali ti si ozbiljan čovjek a ne slobodan k’o ja i Nikson pa……

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Svaki dan Zeko ali ti si ozbiljan čovjek a ne slobodan k’o ja i Nikson pa……

[lol] [lol] [lol] [lol]
Zavisi za šta

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

zeko:

svojnov9: ” Zeko mora si bija sa nama…. ” Je li radi ta birtija svakim danom ili samo vikendom????
[lol] [lol] [lol] javite se koji put kad budete išli…


Vridi ka i Zeki….,otiđeš a onda sra..e.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

New Report

Close