Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Forde, octopus je Dj za mene i Mateju……tvoj je Mark…[lol] [lol]

eto vam ga nosite ga kući…mark tribalo bi onu maru ponovit…da vidimo ima li na parkingu koji merđan bez registracije….

Octopus ti me zaista znaš nasmijati[lol]

[emo_cool]


Octopus ti me zaista znaš nasmijati[lol]

to se on nada da će bit medo…


sjuzann: ” Forde, octopus je Dj za mene i Mateju……tvoj je Mark…[lol] [lol] ” eto vam ga nosite ga kući…mark tribalo bi onu maru ponovit…da vidimo ima li na parkingu koji merđan bez registracije….

Ja se slažem sa Sjuzann[thumbsup] jer volim to što stavlja Octopus, a kuči ga ne mogu uzet jer ima ženu koja ne zna za forumašice i bila bi u prevelikom šoku kad bi joj ga jedna uzela[lol]

[emo_cool]

E sad se smijem i tebi Ford[lol]

[emo_cool]

nastavi li octopus ovako i taj će mu problem biti riješen…sam po sebi…


E sad se smijem i tebi Ford[lol]

i Ford šta bi ti bia sad??


nastavi li ovako i taj će mu problem biti riješen…sam po sebi…

[lol] [lol] sad se ja smijem tebi —- samo nemoj mi bit ništa molim[lol]

Več dugo se nisam tako nasmijala ali ne zbog vica[lol] [lol] [lol]

[emo_cool]

Ajde Ford kako si prošao sa diplomacijom ??

Učiteljica piše lijevom rukom po tabli, a Ivica začuđeno glasno viknu: učiteljice vi nemate dlaka ispod ljevog pazuha!”
Učiteljica reče:” Ivice spakiraj stvari i idi doma za danas!”
Sutra opet na predavanju učiteljica piše desnom rukom i opet Ivica glasno prokomentira kako učiteljica nema dlaka ni na pazuhu desne ruke. Tu je učiteljici prekipio njegov bezobrazluk te mu reče da se spakira i ne dolazi cijeli tjedan u školu.
Kad se ivica pojavio posle tjedan dana na predavanju, učiteljica ispusti kredu te se sagne da je podigne, a Ivica se sagne da vidi gdje se ototrljala kreda i onda ustane i počme pakirati svoje stvari. Učiteljica ga pita “Gdje se ti pakiraš? A Ivica odgovori ” ZA MENE JE OVA ŠKOLSKA GODINA ZAVRŠENA”


Ajde Ford kako si prošao sa diplomacijom ??

još se igra…polako…

New Report

Close