Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


octopus: ” Ford znaš koji je drugi največi grad u Srbiji ? ” priština

[lol] [lol] ne.. NišBre


mateja možeš i ti koji vic postat…samo nemoj da u njemu ima puno bre….

Nema nam druge nego i ovde uvest cenzuru,samo moramo nekoga obavezat,koga[undecid][undecid]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Nema nam druge nego i ovde uvest cenzuru,samo moramo nekoga obavezat,koga[undecid][undecid]

zeko,ako se mene pita ja bi tebe obaveza da malo pripaziš na neke stvari…posebno na oku drži octopusa….mislim da će nas taj sve više i više iznenađivat…


Ford: ” mateja možeš i ti koji vic postat…samo nemoj da u njemu ima puno bre…. ” Nema nam druge nego i ovde uvest cenzuru,samo moramo nekoga obavezat,koga[undecid][undecid]

Baš sam htjela postat jednog dobrog a sad neču jer čete ga cenzurirat[angry]

[emo_cool]


zeko: ” Nema nam druge nego i ovde uvest cenzuru,samo moramo nekoga obavezat,koga[undecid][undecid] ” zeko,ako se mene pita ja bi tebe obaveza da malo pripaziš na neke stvari…posebno na oku drži octopusa….mislim da će nas taj sve više i više iznenađivat…

Nadam se ugodno[undecid][undecid]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Nadam se ugodno[undecid][undecid]

[undecid]

previše se nadaš zeko[lol]


Baš sam htjela postat jednog dobrog a sad neču jer čete ga cenzurirat[angry]

ajde jednoga…


previše se nadaš zeko[lol]

Šta je ovo u zadnje vrime svi me iznevjerili[angry]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

I ja se pitam šta mi je[lol] [lol] [lol]
NAKON što je Index objavio kako je Severina u Beogradu zapjevala “Zlatibore pitaj Taru”, ona je poručila: “Vaša Seve nacionale nije vodila ljubav već tri i pol mjeseca i ne razlučuje baš racionalno”.

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Šta je ovo u zadnje vrime svi me iznevjerili[angry]

još ti je osta svojnov…


I ja se pitam šta mi je[lol] [lol] [lol] NAKON što je Index objavio kako je Severina u Beogradu zapjevala “Zlatibore pitaj Taru”, ona je poručila: “Vaša Seve nacionale nije vodila ljubav već tri i pol mjeseca i ne razlučuje baš racionalno”.

prije bi ja rekao da je u nje bijela crta….

New Report

Close