Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

bit je u tome da si ti sama odabrala[rolleyes] ja nisam ništa specifira….baš je jadnik …suza mi došla na oko[lol]


njetto: ” zeko: ” njetto: ” zeko: ” Dobra vam večer[proud] ” Dobra večer svima i pozdrav kralju Zeki…[thumbsup] ” Uf nemoj baš tako[embarass] ” Šta ti si moj kralj,….šta ima bit ko ljubomoran… Kakve su vam prognoze za sutra..? ” Jebene,ispričavam se ali mora sam se tako izraziti[angry]

I meni se čini i to da je malo reć jebene….

Sve je stvar psihe.....


bit je u tome da si ti sama odabrala[rolleyes] ja nisam ništa specifira….baš je jadnik …suza mi došla na oko[lol]

Ja sam odabrala u stvarnosti[proud] a ono na forumu si ti jer si se morao braniti od žene[lol]

[emo_cool]

da se krivo ne shvati , ne miniram okupljanja , samo mi calypso ne odgovara ……………….završeno pisanje po ovom pitanju……..

octopus:

bit je u tome da si ti sama odabrala[rolleyes] ja nisam ništa specifira….baš je jadnik …suza mi došla na oko[lol]

Ja sam odabrala u stvarnosti[proud] a ono na forumu si ti jer si se morao braniti od žene[lol]

pozdrav eu………………………

Mark pozdrav[thumbsup]
A za okupljanje možete nači i neko treče mjesto koje če svima odgovarati, pa nije Split tako mali da ga ne bi mogli nači[wink]

[emo_cool]

mark pozdrav !! ja baš htio pustit jednu ljubavnu pismu !
http://www.youtube.com/watch?v=t4u5om4xihU


mark pozdrav !! ja baš htio pustit jednu ljubavnu pismu ! http://www.youtube.com/watch?v=t4u5om4xihU

E sad te neču pitati za koga jer če mi se opet obiti u glavu[huh]

[emo_cool]

take it !!

Di nam je gazda Ford ? rekreacija ?? Evo Ford ja počeo ozbilno svaki dan 20km – bicikl. Šteta što sam počeo tek prije 2 dana al…..[smiley]


Di nam je gazda Ford ? rekreacija ?? Evo Ford ja počeo ozbilno svaki dan 20km – bicikl. Šteta što sam počeo tek prije 2 dana al…..[smiley]

još 20 dana i eto te u splitu…
inače evo vodim tihu diplomaciju…

svaka čast. mislim da si u tome najači[thumbsup]

New Report

Close