Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Zeko pa kako možeš kad si moj virtualni ljubavnik kako kaže Octopus…sad ču cijelo večer plakati[cry]

Nisam znao da se to na mene odnosi,e sad može Crobex sutra pasti još 3% nije me briga[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][embarass][embarass][embarass][embarass][embarass]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

imam sada jedan ozbiljniji razgovor / nekretnine u pitanju / ja sam svoje reka , čujemo se kasnije…….


Nisam znao da se to na mene odnosi,e sad može Crobex sutra pasti još 3% nije me briga[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][embarass][embarass][embarass][embarass][embarass]

Zeko ja se ipak nadam da neče jer ne bi mogla podnijet dvije katastrofe u tako kratkom vremenu[sad]

[emo_cool]


zeko: ” Nisam znao da se to na mene odnosi,e sad može Crobex sutra pasti još 3% nije me briga[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][embarass][embarass][embarass][embarass][embarass] ” Zeko ja se ipak nadam da neče jer ne bi mogla podnijet dvije katastrofe u tako kratkom vremenu[sad]

Nemoj više rasplakat ću se[pray][cry][cry][cry][cry]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Ko ima volje neka čita
http://cnn.blog.hr/2008/02/1624175347/pismo-iz-remetinca.html

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Evo ja pročitala…mislila da če me nešto razveselit a ti Zeko sve u duhu burze[huh]

[emo_cool]


Evo ja pročitala…mislila da če me nešto razveselit a ti Zeko sve u duhu burze[huh]

Ne,mislio sam ako netko od nas se nađe tamo da zna šta ga čeka[lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Pa to se neče dogoditi[shocked], a i ja ne mogu dolazit tamo da vas vidim[cool]

[emo_cool]


Pozdrav, svima. Samo o iću i piću razmišljate. A da se primite posla[yawn] Octopuse, jeli ovo bilo pametno?[rolleyes]

Šta da je bilo pametno ?? bilo je dosta gluposti ovih dana tako da….
[undecid]


mateja: ” Zeko pa kako možeš kad si moj virtualni ljubavnik kako kaže Octopus…sad ču cijelo večer plakati[cry] ” Nisam znao da se to na mene odnosi,e sad može Crobex sutra pasti još 3% nije me briga[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][embarass][embarass][embarass][embarass][embarass]

nisam ni ja tebe mislio[lol] [lol]

evo jedna i na zdravje uz mravakov ljek [thumbsup]
http://www.youtube.com/watch?v=wANZWV4TRQ4

Octopus onda se izjasni da ču znati kakva je situacija, pa ne mogu ja navalit na nedužnog čovjeka[lol] [lol] [lol]

[emo_cool]

New Report

Close