Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


ajde zeko ja sam mislio da češ nešto pametno napisat[lol]

[lol] [lol] [lol] [lol]
Je li ti sigurno dolaziš u petak???[cool]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

dolazim!! iz Lj. tek oko 14.-tih. I nema 240km na sat na avtoputu jer vozim obitelj.Tako da dolazim skoro direktno na okupljanje…


Dobra vam večer[proud]

Dobra večer svima i pozdrav kralju Zeki…[thumbsup]

Sve je stvar psihe.....


zeko: ” Dobra vam večer[proud] ” Dobra večer svima i pozdrav kralju Zeki…[thumbsup]

Uf nemoj baš tako[embarass]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Pozdrav, svima. Samo o iću i piću razmišljate. A da se primite posla[yawn] Octopuse, jeli ovo bilo pametno?[rolleyes]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


njetto: ” zeko: ” Dobra vam večer[proud] ” Dobra večer svima i pozdrav kralju Zeki…[thumbsup] ” Uf nemoj baš tako[embarass]

Šta ti si moj kralj,….šta ima bit ko ljubomoran…
Kakve su vam prognoze za sutra..?

Sve je stvar psihe.....


Pozdrav, svima. Samo o iću i piću razmišljate. A da se primite posla[yawn] Octopuse, jeli ovo bilo pametno?[rolleyes]

Dobro je da o tome još razmišljamo,a kad ne bude toga onda znamo koje je ura[lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


zeko: ” njetto: ” zeko: ” Dobra vam večer[proud] ” Dobra večer svima i pozdrav kralju Zeki…[thumbsup] ” Uf nemoj baš tako[embarass] ” Šta ti si moj kralj,….šta ima bit ko ljubomoran… Kakve su vam prognoze za sutra..?

Sad sam se ja počela pitati što ste to vi radili u petak na okupljanju[shocked]
Pozdrav svima[proud]

[emo_cool]


zeko: ” njetto: ” zeko: ” Dobra vam večer[proud] ” Dobra večer svima i pozdrav kralju Zeki…[thumbsup] ” Uf nemoj baš tako[embarass] ” Šta ti si moj kralj,….šta ima bit ko ljubomoran… Kakve su vam prognoze za sutra..?

Jebene,ispričavam se ali mora sam se tako izraziti[angry]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


njetto: ” zeko: ” njetto: ” zeko: ” Dobra vam večer[proud] ” Dobra večer svima i pozdrav kralju Zeki…[thumbsup] ” Uf nemoj baš tako[embarass] ” Šta ti si moj kralj,….šta ima bit ko ljubomoran… Kakve su vam prognoze za sutra..? ” Sad sam se ja počela pitati što ste to vi radili u petak na okupljanju[shocked] Pozdrav svima[proud]

Evo ovo[kiss][kiss][kiss][kiss][kiss][kiss][kiss][kiss]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Zeko pa kako možeš kad si moj virtualni ljubavnik kako kaže Octopus…sad ču cijelo večer plakati[cry]

[emo_cool]


e ekipa pozdrav , evo me doma , šta se tiće calypsa nemam namjeru dolazit gdje me netko ( gazda) gleda ka da nisam ima di drugo otić………….lipo se zabavite idući petak……ovp pitanje sam zaključija

mark ti i ja smo jedini glasali za kašteleta…ali banda nas je nadglasala…imaš PM

New Report

Close