Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Pa ja te ne mogu pratiti[huh] još sam kod Crazy[rolleyes] izgleda da mi malo duže traje….[lol]

[emo_cool]

Taman sam se htio ispozdravljati sa Matejom kad gle ona isključena,uh..,pih…,šteta…,da i ja osjetim virtualno sučeljavanje muško-ženskih stavova…..

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Svojnov pa ja ne mogu vjerovat da smo jednom na istoj valovnoj dužini[proud] Ponekad uvečer čekam da dođeš ali kad ti dođeš ja več spavam ko mala beba[sad]

[emo_cool]

društvo kako ste , sve ok , nisam još doma , mateja i octopus vidim da je sve po kontrolom

ekipa… na privatne poruke sam dobio večinu glasova forumaša koji dolaze na okupljanje ( nisu glasali dalmatico i brentos)… calypso je dobio više glasova od kašteleta….znaći sljedeće okupljanje je u calypsa u petak u 19:00 h …
doktore molim te da sutra ujutro opet izvršiš rezervaciju u calypsa


ekipa… na privatne poruke sam dobio večinu glasova forumaša koji dolaze na okupljanje ( nisu glasali dalmatico i brentos)… calypso je dobio više glasova od kašteleta….znaći sljedeće okupljanje je u calypsa u petak u 19:00 h … doktore molim te da sutra ujutro opet izvršiš rezervaciju u calypsa

Ok ……. za isti stol pretpostavaljam …. sredim i pošaljem poruku ….[proud]


ekipa… na privatne poruke sam dobio večinu glasova forumaša koji dolaze na okupljanje ( nisu glasali dalmatico i brentos)… calypso je dobio više glasova od kašteleta….znaći sljedeće okupljanje je u calypsa u petak u 19:00 h …
doktore molim te da sutra ujutro opet izvršiš rezervaciju u calypsa

e ekipa pozdrav , evo me doma , šta se tiće calypsa nemam namjeru dolazit gdje me netko ( gazda) gleda ka da nisam ima di drugo otić………….lipo se zabavite idući petak……ovp pitanje sam zaključija

dok pa di si ti zovem na mob. svuda nema te ….zabrinija sam se malo…….

e mark to nemože!!! ako ne možete ( možemo) marka do calypsa onda ….ja dajem pobudu( molbu) da idemo opet do Kaštaleta … ili neka mark nađe nešto drugo


e mark to nemože!!! ako ne možete ( možemo) marka do calypsa onda ….ja dajem pobudu( molbu) da idemo opet do Kaštaleta … ili neka mark nađe nešto drugo

ma octopus prijatelju , ništa kontra ekipe to je uvik ok , ali ambijent , usluga , spiza ne odgovara mi , a da ne netko poslužuje priko neke stvari boga mi neće …………lipo se zabavite idući petak ,……..ja se i onako zabavljam previše……

Dobra vam večer[proud]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

ajde zeko ja sam mislio da češ nešto pametno napisat[lol]

New Report

Close