Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

može , dohvatiću opet čiji kompić , da vidim da li je sve u redu na temi……laku noć tebi i fordu , drugih nema….

laku noć mark …i ja ću sutra bacit oko koji put na temu…trebalo bi se već sutra definitivno dogovorit di ćemo sljedeći petak…octopus je već nervozan…


Mark opet nas dvoje održavamu temu[proud] a gdje su ostali…Svojnov če doči u tri ili četiri sata ujutro a tako dugo ja ne mogu čekati[lol]

Vidite šta je bit pegulast pa sam ali ako ništa drugo ja bdijem nad vama…..[yawn]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

mark1:

mateja: ” Izgleda svi več u krevetu[sad] a meni se još ne spava ” sad kad si ovo rekla možda se neki i razbude…..

Svojnov u četiri ujutro[undecid]


Svak svoju uru bira a i moja misao ispod dosta toga govori….

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Bem ti burzu kad do 16 radi,morat ću se zbog vremenske prilagodbe prebacit na Azijsku pa se vi grizite.Budemo li se ja i doktor iskrcavali spustit ćemo krobeks još najmanje 3%.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

dobro jutro svima…pa čak i onima kojima je noć ljepši dio dana…[smiley]
u tijeku su pregovori o mjestu okupljanja za sljedeći petak….molim da mi se svi koji u petak misle doć jave na privat da li su za calypso,kaštelet ili neko novo mjesto…
ne bi htio da sa tim zatrpavamo temu pa zato molim da se javite na privat, i to samo oni koji planiraju doći,tako da večeras donesemo definitivnu odluku.

evo ja bi doša !!! I namjerno ču malo zatrpat ovu temu …. [thumbsup] nema ništa od 12.

evo jedna pisma:
http://www.youtube.com/watch?v=Bwu7ixmQk0c&feature=related

Octopus zar nisi vidio da moraš Fordu slati pp ako želiš doči[huh] Inače svaka ti dala za tvoje izbore pjesmi[wink]

[emo_cool]


Octopus zar nisi vidio da moraš Fordu slati pp ako želiš doči[huh] Inače svaka ti dala za tvoje izbore pjesmi[wink]

pa slao sam mu al.. moram malo prčkat tu po forumu
[smiley]
dobro hvala !! al netriba baš svaka[lol] nedaj bože one Fordove sa plaže[lol]

Šta, zar češ sad reči da nisu hrabre kad su se kod 9 stupnjeva kupale u moru…a neki kažu da godine i nisu toliko bitne[lol] [lol] [lol]

[emo_cool]


Šta, zar češ sad reči da nisu hrabre kad su se kod 9 stupnjeva kupale u moru…a neki kažu da godine i nisu toliko bitne[lol] [lol] [lol]

oko 25 uvik dobro…. kad si ti 15 ili 60[lol]

evo još jedna [cool] dok me ne steraju[lol] ….

New Report

Close