Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Ponekad i ja nešto ne shvatim od prve[huh]…ne treba se ništa ispričavati jer volim pričati sa vama jer sam onda uvijek bolje volje[thumbsup]

[emo_cool]

ima šta sniga u eu-

Kod nas je zadnje dane sunce tako da ako tako nastavi možda i prije navratim..dal se kod vas neko več kupa u moru[rolleyes]

[emo_cool]

sigurno ima i takvih bisera

bura je kod nas pa djeluje da je puno hladnije nego šta je ustvari….

Kod nas nema bure, tako da možeš u miru popiti kavu na suncu…baš je prijatno[thumbsup]

[emo_cool]


sigurno ima i takvih bisera

ima…danas ja na žnjanu u šetnji…zakopča se do grla…tri babe na plaži ( cca 70 godina svaka)… jedna se kupa,odplivala cca 25 metara, druga u pličaku stoji a treća sidi na plaži u kostimu i maže se kremom za sunčanje….napravija ja đir i vraćam se za 20 minuta na isto misto a njih sve 3 u moru i to odplivale od plaže jedno 40 metara….naišli neki momak i cura,isto u kaputima,stali tu i snimaju babe na kameru… još neki ljudi prolazili i slikavali ih sa fotoaparatom…nakon toga jedna doplivala do pličaka i lagano izlazi i kaže: ajme danas je taman…ono nikidan je bilo hladno

Mark opet nas dvoje održavamu temu[proud] a gdje su ostali…Svojnov če doči u tri ili četiri sata ujutro a tako dugo ja ne mogu čekati[lol]

[emo_cool]

eto ga na , mateja potvrdu si dobila…….forde šta nisi slika…..

evo forda uskočija je prije tvog posta


eto ga na , mateja potvrdu si dobila…….forde šta nisi slika…..

zbog prirode posla sam alergičan na zvonjavu mobitela i telefona… onda vikendom kad odem uz more ili na marjan ostavim mobitele kući…niti u auto ih ne nosim…

Evo sad vidim da je došao i moj virtualni muž[lol] kako kaže Octopus a gdje je onaj drugi virtualni ljubavnik…nadam se da ga nije muž prebio[lol] [lol] [lol]
Samo se nadam da ovo ne čita moj muž[rolleyes] jer ču sutra puno toga objašnjavati[huh]

[emo_cool]

New Report

Close