Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


njetto: ” [lol] ” A konobar je zakon, ono je Žorž. Ima čovik stila .On je i gazda Calypsa,” ono je gazda??? molia san ga cilu večer za pivu i ne šljivi 2%… da nije na kraju mark popizdija i zadreča se na njega ne bi ja tu pivu još dobija… moga je nakon pet šest naših rundi i on zavrtiti jednu…ipak je on gazda sa stilom…. tih par piva bi ga po nabavnoj cijeni došlo 20 kuna a ovako je ispa piz..

A da si mi to reka za turu ja bi ga izasra ka magarca….oće on oće[lol] [lol] [lol]

Sve je stvar psihe.....

Gledan večeru sa Anom, a rado bi Anu večerao…..i to lešo…sa limunom[lol] [lol] [lol]

Sve je stvar psihe.....


Moram braniti ekscentrika, koliko sam skuzio jedna tura je bila na kucu

evo samo kratko , na brzinu , zna sam i otprije da je oni gazda , a jahhy je u pravu , došla je jedna tura na njegov račun , četri male pive , to je njegova tura , ostali znaju šta su pili., dobili nisu ,…………nije nam do ture , ali ipak u kašteleta konobarica trči na zvonce , gazda časti turom kad je tamo , ovi se ponaša ka da ga nije briga , a malo je i prohladno unutra zanas u godinama .
neko je priča o onom kafiću na otočiću mislim jahhy , isti slučaj .
stiže pečeno odoh………

koje razočaranje nitko ništa nije napisa od mojeg zadnjeg posta , doša doma , a na forumu pustinja. Nije baš vrime za neku šetnju …………za spavanje da , budite se……

Evo i ja upravo došla a vidim da je več i Mark pobjegao[shocked]

[emo_cool]

Evo i mene…danas malo kasnim…


Evo i ja upravo došla a vidim da je več i Mark pobjegao[shocked]

nisam “pobiga# samo kopiram neke discove , nisam vidija da se itko pojavija……

Mark pozdrav[smiley] a kako ti je prošla fešta[proud]

[emo_cool]

društvo sasvim ok to znaš i sama , misto meni baš i ne odgovara……..

Kako se meni čini govoriš o jučerašnjoj fešti a prije si rekao da imaš i jednu danas…i ja sam mislila za to današnju[wink] ali nije ni tako važno ti samo feštaj, puno bolje nego da bi si razbijao glavu sa burzom[undecid]

[emo_cool]

mateja očito te nisam razumija , pitaš za feštu na kojoj sam bija popodne , e tu nema nikakvih problema , baš sam neki….malo piva….

ma svatija sam tek sada sorry

New Report

Close