Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

mark1:

octopus evo dokaza šta se moralo radit , dok bi došla nova piva……posuđivali jedan drugome….

Sad neznam da li ste si posuđivali zbog konobara ili zbog manjka love zbog dionica[lol]

konbar mateja viruj mi…….


sad odoh imam malu fešticu danas ……..e znam sad će mateja da opet feštam……..sutra mi je opet ,a šta ću volija bi malo i odmorit….. pozdrav svima…..

Mark kako je tebi dobro[thumbsup] i ja bi voljela tako feštati svaki vikend…valjda sam malo ljubomorna[embarass]

[emo_cool]


mateja: ” octopus: ” evo jedne ispred ….. http://www.youtube.com/watch?v=10BbpGKLXqk ” Octopus dobar izbor, to sam nekad danima slušala[thumbsup] ” dobre i dvije tvoje ( pisme naravno) na Disc jokey-u [thumbsup]

Zaista imamo sličan okus za muziku[thumbsup]…sigurna sam za koje dvije misliš[proud]

[emo_cool]


octopus evo dokaza šta se moralo radit , dok bi došla nova piva……posuđivali jedan drugome….

i si sredio posle situaciju ili čemo morat u petak opet ovako[smiley]

Octopus bolje ti je da sljedeči petak nosiš pivo sa sobom…sigurno je sigurno[lol]

[emo_cool]


Octopus bolje ti je da sljedeči petak nosiš pivo sa sobom…sigurno je sigurno[lol]

je, konobar je sinoč bio malo nezgodan…blago rečeno…
ali zato je prošli tjedan bio vrlo dobar konobar…
ne znam sam…da li da sljedeći petak opet idemo u Calypsa ili da opet malo promijenimo?
Molim prijedloge…volio bi da do sutra sve riješimo…

Evo ja se vraćam u svijet živih nakon sinoćnog sloma sa svojnovom,birtija je zakon pušta se bosanski bluz ,gazdarica je prava prilika a i alkohol teče u potocima pa možemo idući put odma u tu kavanu da ne moram babuljat gradom


mark1: ” octopus: ” Ford: ” njetto: ” Jutro,….sinić je bilo dobro,….ali nervoza u zraku se osjeća….a zna se zaradi čega..[rolleyes] ” točno [thumbsup] ” no da i mi lošije informirani čujemo zbog čega ” već sam napisa konobar nija bija baš na visini pa bi pive nestajalo………….eto octopus …….mislim najviše zbog toga ” aja se nadao da ste skontali nešto u vezi burze[lol] i da se osječa nervoza zbog ponedeljka i zelenog buma[lol]

A konobar je zakon, ono je Žorž. Ima čovik stila .On je i gazda Calypsa, a šta se nervoze tiče,….neznam baš kakav je nastavak u ponediljak..[angry]

Sve je stvar psihe.....


mateja: ” Octopus bolje ti je da sljedeči petak nosiš pivo sa sobom…sigurno je sigurno[lol] ” je, konobar je sinoč bio malo nezgodan…blago rečeno… ali zato je prošli tjedan bio vrlo dobar konobar… ne znam sam…da li da sljedeći petak opet idemo u Calypsa ili da opet malo promijenimo? Molim prijedloge…volio bi da do sutra sve riješimo…

Taj drugikonobar koji je ka dobar zove se Nikola..[wink]

Sve je stvar psihe.....

Ali di ti to više imaš vidit da konobar ne šljivi goste,[lol] [lol] [lol] ..da nije prava birtija.[thumbsup]

Sve je stvar psihe.....


[lol] ” A konobar je zakon, ono je Žorž. Ima čovik stila .On je i gazda Calypsa,

ono je gazda???
molia san ga cilu večer za pivu i ne šljivi 2%… da nije na kraju mark popizdija i zadreča se na njega ne bi ja tu pivu još dobija…
moga je nakon pet šest naših rundi i on zavrtiti jednu…ipak je on gazda sa stilom…. tih par piva bi ga po nabavnoj cijeni došlo 20 kuna a ovako je ispa piz..

Moram braniti ekscentrika, koliko sam skuzio jedna tura je bila na kucu

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

New Report

Close