Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

jutro svima , naspavani , odmorni…………

mark izgleda da smo sami…
tribalo bi im opet pustit maru paš vidit kad se sjate…


mark izgleda da smo sami…
tribalo bi im opet pustit maru paš vidit kad se sjate…

navij forde………..


njetto: ” Jutro,….sinić je bilo dobro,….ali nervoza u zraku se osjeća….a zna se zaradi čega..[rolleyes] ” točno [thumbsup]

no da i mi lošije informirani čujemo zbog čega

Ford:

njetto: ” Jutro,….sinić je bilo dobro,….ali nervoza u zraku se osjeća….a zna se zaradi čega..[rolleyes] ” točno [thumbsup]

no da i mi lošije informirani čujemo zbog čega

već sam napisa konobar nija bija baš na visini pa bi pive nestajalo………….eto octopus …….mislim najviše zbog toga


evo jedne ispred ….. http://www.youtube.com/watch?v=10BbpGKLXqk

Octopus dobar izbor, to sam nekad danima slušala[thumbsup]

[emo_cool]

octopus evo dokaza šta se moralo radit , dok bi došla nova piva……posuđivali jedan drugome….


octopus: ” Ford: ” njetto: ” Jutro,….sinić je bilo dobro,….ali nervoza u zraku se osjeća….a zna se zaradi čega..[rolleyes] ” točno [thumbsup] ” no da i mi lošije informirani čujemo zbog čega ” već sam napisa konobar nija bija baš na visini pa bi pive nestajalo………….eto octopus …….mislim najviše zbog toga

aja se nadao da ste skontali nešto u vezi burze[lol] i da se osječa nervoza zbog ponedeljka i zelenog buma[lol]


već sam napisa konobar nija bija baš na visini pa bi pive nestajalo………….eto octopus …….mislim najviše zbog toga

Ako vam je pive nestajalo onda čete je sledeči put trebati nositi sa sobom ili promjeniti lokal[thumbsup]

[emo_cool]


octopus evo dokaza šta se moralo radit , dok bi došla nova piva……posuđivali jedan drugome….

Sad neznam da li ste si posuđivali zbog konobara ili zbog manjka love zbog dionica[lol]

[emo_cool]

sad odoh imam malu fešticu danas ……..e znam sad će mateja da opet feštam……..sutra mi je opet ,a šta ću volija bi malo i odmorit…..
pozdrav svima…..


octopus: ” evo jedne ispred ….. http://www.youtube.com/watch?v=10BbpGKLXqk ” Octopus dobar izbor, to sam nekad danima slušala[thumbsup]

dobre i dvije tvoje ( pisme naravno) na Disc jokey-u [thumbsup]

New Report

Close