Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


FOrd ako koristiš explorer onda spremiš sliku i otvoriš je s nekim preglednikom slika, a ako koristiš Mozzilu onda na slici – desni klik miša i View Image

nina sutra ja to riješim da ide kako triba sad …..i nisam baš


Ford: ” ninna: ” Vidim da szte se svi vratili poprilično dobre volje, znači dobro je bilo. Pozdrav Zeko ” di si ti ninna… kako nisi došla…zeko čuva misto kraj sebe…mislili smo da češ ti doći…pa sam ja cilu večer na nogama bia… ” Ma da ste malo bliže pridružila bih vam se. Bilo bi vam pametnije da dogovorite kakvo druženje Dalmatinaca u ZG

Svaka čast Ninna na prijedlogu,ali problem je što bi nas se teško riješili kad bi došli gori[wink]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


da ću ja u krpe pa nikako, sad vidim da su se bećari vratili…[smiley]

di si sjuzann….pa nečeš valjda sad ić spavat…di češ onda sutra cili dan….


Ford: ” ninna: ” Vidim da szte se svi vratili poprilično dobre volje, znači dobro je bilo. Pozdrav Zeko ” di si ti ninna… kako nisi došla…zeko čuva misto kraj sebe…mislili smo da češ ti doći…pa sam ja cilu večer na nogama bia… ” Ma da ste malo bliže pridružila bih vam se. Bilo bi vam pametnije da dogovorite kakvo druženje Dalmatinaca u ZG

najbolje je skupiti se opet u Zadru…[smiley]


FOrd ako koristiš explorer onda spremiš sliku i otvoriš je s nekim preglednikom slika, a ako koristiš Mozzilu onda na slici – desni klik miša i View Image

u ime isusovo ninna…šta mi to radiš…

sjuzan je već bilakraj kreveta , a onda osjetila da se ovdje nešto događa…….

Društvo žao mi je,ali moram Vam poželit laku noć[bye]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


ninna: ” FOrd ako koristiš explorer onda spremiš sliku i otvoriš je s nekim preglednikom slika, a ako koristiš Mozzilu onda na slici – desni klik miša i View Image ” u ime isusovo ninna…šta mi to radiš…

ne radi mu to nina, pogotovo ne u ovu uru….sutra mu polako objasni….[lol] [lol]


sjuzan je već bilakraj kreveta , a onda osjetila da se ovdje nešto događa…….

sve znaš Mark….ali ipak vas moram napustiti…ujutro mi je dizanje u 7 h…

forde je li sad jasnije:


Društvo žao mi je,ali moram Vam poželit laku noć[bye]

brajo pa ti pij sprite…

je mark…ova zadnja slika je uredna….kad vidim ovu bocu najradije bi se opet vratija u calypsa…

New Report

Close