Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Ovo nam je Europa dala[thumbsup]

nema na čemu !!
[lol] [lol]

izgleda da će danas najmanje past one dionice koje su iza 14:00 išle u blokadu….


izgleda da će danas najmanje past one dionice koje su iza 14:00 išle u blokadu….

A meni se čini da se moja atpl malo popravlja[proud]

[emo_cool]


Ford: ” izgleda da će danas najmanje past one dionice koje su iza 14:00 išle u blokadu…. ” A meni se čini da se moja atpl malo popravlja[proud]

Pa di si ti Mateja,ja mislio da si nas zaboravila[undecid]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Nisam vas ja zaboravila[proud] Zeko znaš da je to nemoguče[wink] ali kad svi komentirate samo burzu i vidim da ste slabe volje, onda je bolje da vas pustim u miru[thumbsup]

[emo_cool]

evo sam na zatvaranju počeo i zarađivat ajde vidimo se čim se ugledamo

šteta da je zatvorila burza u 16:00….. a baš smo dobro krenuli….[bye]

evo uprave ovih 10ak firmi šta su danas završile u blokadi su izvjestile ZSE da im nije jasno zbog čega je do toga došlo[bye]


evo uprave ovih 10ak firmi šta su danas završile u blokadi su izvjestile ZSE da im nije jasno zbog čega je do toga došlo[bye]

Bilo bi mi čudnije da in je jasno…… [lol]

Sve je stvar psihe.....

pogotovo ovima šta im je pe 60 ili pbv 3 a članovi uprave prodavali dionice prije par mjeseci na ATH ili blizu ATH….


pogotovo ovima šta im je pe 60 ili pbv 3 a članovi uprave prodavali dionice prije par mjeseci na ATH ili blizu ATH….

E da san virova tom signalu nebi se sad češa po guzici, a signal je bija majka svih TA….[thumbsup]

Sve je stvar psihe.....


pogotovo ovima šta im je pe 60 ili pbv 3 a članovi uprave prodavali dionice prije par mjeseci na ATH ili blizu ATH….

Zanimljivo,nisam baš pratio sve stavi nam koje su to[pray]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close