Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

Ekipa mi se je…mo oko burze i tresemo kad će gore a kad dole, a ovako se radi posao.
Ovo su naslovnice današnje “Slobodne Dalmacije”

1. Državna tajna DUZS BEZ NATJEČAJA SKLOPIO POSAO S ‘ERICSSONOM’
Skandal u Centru 112
Milijunski ugovor namješten rodbini

2. DVOBOJ U DUBROVNIKU uskok-ova antikorupcijska akcija u sjeni VELIKE bitke za zemljišne parcele
Jambo tjeraPeru Vićana sa Straduna

Kako se Jambo sam privatno hvalio, Vićanu je posudio nekoliko milijuna eura uz kamatu od 18 posto, koju mu je ovaj zatim vratio kroz četvorne metre…

3. MEŠTROVIĆ objekt na atraktivnoj lokaciji promijenio vlasnika
Vidošević prodao atelje za 11 milijuna kuna

Pa sad ulažimo mi na burzu ..


Ekipa mi se je…mo oko burze i tresemo kad će gore a kad dole, a ovako se radi posao. Ovo su naslovnice današnje “Slobodne Dalmacije” 1. Državna tajna DUZS BEZ NATJEČAJA SKLOPIO POSAO S ‘ERICSSONOM’ Skandal u Centru 112 Milijunski ugovor namješten rodbini 2. DVOBOJ U DUBROVNIKU uskok-ova antikorupcijska akcija u sjeni VELIKE bitke za zemljišne parcele Jambo tjeraPeru Vićana sa Straduna Kako se Jambo sam privatno hvalio, Vićanu je posudio nekoliko milijuna eura uz kamatu od 18 posto, koju mu je ovaj zatim vratio kroz četvorne metre… 3. MEŠTROVIĆ objekt na atraktivnoj lokaciji promijenio vlasnika Vidošević prodao atelje za 11 milijuna kuna

Ma ne viruj sve su ti to laži,…..zlih novinara…..EPH..i sinova generala JNA..[rolleyes]

Sve je stvar psihe.....

deny nemoj širit laži….nismo mi takav narod….

CROBEX 4149.95
-0.35 BUSINESS.hr

Kako ovi računaju ovi crobex, trenutno je u (- ) do JAJA, a ovde -0, 35. To je Polančecovo maslo[undecid]

Sve je stvar psihe.....

Dobar Vam dan[thumbsup]
Uzbudljivo je vidim,kad je bilo mirovanje bilo nam je dosadno,govorili smo neka i pada samo da se nešto dogadja,evo ga sada bogami nije dosadno[undecid]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Ma neka sve sruše, pa ćemo onda u šoping
Končar i Dalekovod na 100 kn
PTKM na 80
ATPL na 200 kn


svi preživjeli neka večeras dođu na okupljanje u Caylipsa u 19:00 h

A da premjestimo okupljanje……………,ima jedan zidić u ulici a nije ni tako loš a još neka svak ponese od kuće šta žestice da nas prije uhvati a……….[cool]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Ako su ovi pametni šta prodaju, gdje je pamet ovima šta kupuju.
Ma to ionako oni ne kupuju iz svog džepa već od naših doprinosa. (Opet smo mi najeb…)
Htjeli ne htjeli

Poslije crnog pondjeljka, utorka, srijede, četvrtka sad iimamo i crni petak sva sreća nije 13, inače bi neki vikali da padamo i zbog toga[thumbsup]


Ma neka sve sruše, pa ćemo onda u šoping Končar i Dalekovod na 100 kn PTKM na 80 ATPL na 200 kn

po ovakvim cijenama PTKM ne bi kupio ni komada…..


Dobar Vam dan[thumbsup] Uzbudljivo je vidim,kad je bilo mirovanje bilo nam je dosadno,govorili smo neka i pada samo da se nešto dogadja,evo ga sada bogami nije dosadno[undecid]

[lol] [lol] [lol]

New Report

Close