Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

sutra će na burzi biti malo mirniji dan nego danas….


Ford velika salata i pivo ??!! biče s….!!

[rolleyes]

Nažalost ………..

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Nažalost ………..

šta nažalost ?? a svojnov to su idealni dani za te[thumbsup]
sad smo mi dugoročni naj…[bye]


sutra će na burzi biti malo mirniji dan nego danas….

U većini krajeva djelomice ili pretežno sunčano. Oblačnije će se zadržati na istoku Slavonije i jugu Dalmacije gdje još ponegdje može biti i slabe kiše. Puhat će umjeren, ponegdje i jak sjeverni i sjeveroistočni vjetar, na Jadranu jaka i olujna, na udare mjestimice i orkanska bura. Najviša dnevna temperatura zraka od 6 do 12, na Jadranu između 12 i

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

ajd odoh ja …laku noč!!


ajd odoh ja …laku noč!!

ajde naspavaj se…pa se vidimo za 8 dana


svojnov9:
Nažalost ………..
šta nažalost ?? a svojnov to su idealni dani za te[thumbsup]
sad smo mi dugoročni naj…[bye]

Kako prijatelju ako ide sve doli?????

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

evo za buđenje ponavljam najbolju pjesmu koja se slušala na ovoj temi[thumbsup]

http://www.youtube.com/watch?v=ja7P-eUWKAk

Dobro jutro svima,

pozdrav svima, vidim da se njetto opustio, mogu samo reći “zajeban igrač”

EVo malo jutarnjeg tiska.

Bezrazložan pad se nastavlja

I opet je dan na Zagrebačkoj burzi pogodovao jedino vlasnicima slobodnih sredstava koji su mogli, kao u dućanu, birati između hrvatskih blue-chipova koji su promijenili boju u crvenu.

Ukupan promet nešto se smanjio u odnosu na srijedu i dosegao je 195 milijuna kuna, no redovni je porastao za pola i iznosio je 140,6 milijuna kuna. Dionički indeks Crobex teško je stradao, spustivši se za 3,13%, na 4.164,39 bodova, gotovo potpuno poništivši rast u zadnjih godinu dana.

Najlikvidnija dionica dana bila je, začudo, Atlantic Grupa sa 16,9 milijuna kuna prometa, koliko inače ostvari u skoro dva tjedna, no zato je pad bio osjetan – 4,7%, pa je dionica stigla na najnižu razinu od uvrštenja na burzu, 810,01 kunu. Jednak neslavan rekord postigla je i dionica HT-a, koja se uz 15,8 milijuna kuna prometa spustila za 2,46%, na 298,02 kune, što je tek 33 kune više od cijene u inicijalnoj javnoj ponudi.

Težak pad doživjela je i dionica Ingre, koja je uz 13,3 milijuna kuna prometa pala za 6,69%, na 37.500 kuna. Izgleda da se Uprava tvrtke napokon zabrinula za svoju sudbinu, pa su kupili 40 vlastitih dionica, u pokušaju da zaustave katastrofu. No, kako su članovi Uprave svoje dionice prodavali po daleko višim cijenama, iznad 50.000 kuna, vjerojatno zabrinutost i nije tako velika.

INA se padom od 2,5% uspjela vratiti na razinu gdje je bila pred godinu dana, uz 12,4 milijuna kuna. Peta po prometu bila je dionica Atlantske plovidbe s 10,9 milijuna kuna i padom od 5,07%, na 2.531,90 kuna. IGH je, nakon što je veći dio dana provela u ugodnom biranom društvu još desetak dionica koje su jedine rasle, tresnula za 6,1%, na 12.300 kuna uz 10,8 milijuna kuna. No, gore su uspjele proći dionice još jedne građevinske firme, Dalekovoda, koje su zabilježile minus od čak 8,33%, spustivši se na 1.210 kuna, uz 6 milijuna kuna prometa.

Redovan dan u uredu imala je dionica Ericsson Nikole Tesle, koja je jedna od uspješnijih s padom od samo 0,55%, uz 5,8 milijuna kuna prometa. Jednak promet uz veći pad ostvarile su povlaštene dionice Adris grupe, koje su se spustile za 4,02%, na 417,50 kuna, koliko su vrijedile pred petnaestak mjeseci. U kategoriju uspješnijih dionica ulazi i Uljanik plovidba koja je pala za neznatnih 0,05%, na ravno 3.000 kuna.

Dionice koje su rasle bile su rjeđe od pingvina na ekvatoru, a niti jedna od njih nije prešla pola milijuna kuna prometa: Medika je porasla 5,26% uz skoro pola milijuna kuna prometa, a sličan su promet imale i dionice AD Plastika koje su skočile 5% i Montmontaže koje su rasle 2,98%.

tko kaže da brojevi moraju biti suhoparni…[undecid]

Dobro jutro. Sve što sam sinoć rekao, Ne stoji. Svojnov, povuci naloge!!!!!!

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close