Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

a ovo za sve forumašice
http://www.youtube.com/watch?v=3uNyPefjS88


Šta kažete za sutra,imajte u vidu da je sutra post ne mislim na burzu[lol] zna li tko kako stoje u Cylipsa sa ribon[undecid]

Dobro

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Šta kažete za sutra,imajte u vidu da je sutra post ne mislim na burzu[lol] zna li tko kako stoje u Cylipsa sa ribon[undecid]

kakav post ? da nije sledeči petak isto??[smiley]


zeko: ” Šta kažete za sutra,imajte u vidu da je sutra post ne mislim na burzu[lol] zna li tko kako stoje u Cylipsa sa ribon[undecid] ” kakav post ? da nije sledeči petak isto??[smiley]

Svaki petak do Uskrsa

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Šta kažete za sutra,imajte u vidu da je sutra post ne mislim na burzu[lol] zna li tko kako stoje u Cylipsa sa ribon[undecid]

A nisu ti baš gori ribari……a do navečer bakalar se satare…..[angry]

Sve je stvar psihe.....


octopus: ” zeko: ” Šta kažete za sutra,imajte u vidu da je sutra post ne mislim na burzu[lol] zna li tko kako stoje u Cylipsa sa ribon[undecid] ” kakav post ? da nije sledeči petak isto??[smiley] ” Svaki petak do Uskrsa

očete me izbacit iz društva ako se ne držim toga ??[smiley]

octopus:

evo onda mark za te http://www.youtube.com/watch?v=icAzyx8EsKU

ovo je Markova omiljena….[lol] [lol] [lol]

suzann baš se razumimo…….[thumbsup]

Zeko od anguje pa nadalje…..svega.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


zeko: ” octopus: ” zeko: ” Šta kažete za sutra,imajte u vidu da je sutra post ne mislim na burzu[lol] zna li tko kako stoje u Cylipsa sa ribon[undecid] ” kakav post ? da nije sledeči petak isto??[smiley] ” Svaki petak do Uskrsa ” očete me izbacit iz društva ako se ne držim toga ??[smiley]

Za radnika,putnika i bolesnoga nema posta[lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Šta kažete za sutra,imajte u vidu da je sutra post ne mislim na burzu[lol] zna li tko kako stoje u Cylipsa sa ribon[undecid]

Baš sam zvala tamo, kažu da ništa od ribe. Ali da se ne brinete ima salate svih vrsta

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama

zeko:

octopus: ” zeko: ” Šta kažete za sutra,imajte u vidu da je sutra post ne mislim na burzu[lol] zna li tko kako stoje u Cylipsa sa ribon[undecid] ” kakav post ? da nije sledeči petak isto??[smiley] ” Svaki petak do Uskrsa

očete me izbacit iz društva ako se ne držim toga ??[smiley]


…….samo ti nama dođi.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


octopus: ” zeko: ” octopus: ” zeko: ” Šta kažete za sutra,imajte u vidu da je sutra post ne mislim na burzu[lol] zna li tko kako stoje u Cylipsa sa ribon[undecid] ” kakav post ? da nije sledeči petak isto??[smiley] ” Svaki petak do Uskrsa ” očete me izbacit iz društva ako se ne držim toga ??[smiley] ” Za radnika,putnika i bolesnoga nema posta[lol] [lol]

3 u 1 – to sam ja
[lol]

New Report

Close