Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Znači ovaj petak je okupljanje ispred zidića.

Najbolje je u Kolačića na Firule

ninna:

Znači ovaj petak je okupljanje ispred zidića.

Najbolje je u Kolačića na Firule

kako kome………………………….


izgleda da ču morat i nešto prodat ….za svaki slučaj,da me ne zaj….ko tebe na Koei-da se te vidi u top 10 [lol]

Dobro si reka,moram i ja sutra prodat par tisuća komada da više ne budem u TOP10
[lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Sutra prvi put vam se planiram pridružiti Calypsa, pa me zanima za kako ću vas pepoznati, vjerojatno će sutra za vašim stolom suza suzu gonit[lol] [lol] [lol]

Sve je stvar psihe.....


Sutra prvi put vam se planiram pridružiti Calypsa, pa me zanima za kako ću vas pepoznati, vjerojatno će sutra za vašim stolom suza suzu gonit[lol] [lol] [lol]

viruj neče bit težko – posebno ako zakasniš koju uru[lol] [lol]

njetto:

Sutra prvi put vam se planiram pridružiti Calypsa, pa me zanima za kako ću vas pepoznati, vjerojatno će sutra za vašim stolom suza suzu gonit[lol] [lol] [lol]

viruj neče bit težko – posebno ako zakasniš koju uru[lol] [lol]

njetto vjeruj mi da ih ne možeš fulati [lol] [lol] [lol] [lol]

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama

A onda će već bit lako, ne boj te se reka je sveti otac, još ćemo mi sutra zapivat….[lol] [lol] [lol]

Sve je stvar psihe.....


A onda će već bit lako, ne boj te se reka je sveti otac, još ćemo mi sutra zapivat….[lol] [lol] [lol]

kod pisme imaju selekciju – imaju profija u momčadi[cool]

A ona bi moglo bit konkurencije,a ne volim konkurenciju, draži mi je monopol… [lol] [lol] [lol]

Sve je stvar psihe.....


Sutra prvi put vam se planiram pridružiti Calypsa, pa me zanima za kako ću vas pepoznati, vjerojatno će sutra za vašim stolom suza suzu gonit[lol] [lol] [lo

Zašto bi ja sama sebe gonila….[angry]

A Njetto pošto si novi, morat ćeš se prilagoditi. Tamo se zna točno tko je šta (doktor, dežurni krivac, poglavica…..)

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama


Sutra prvi put vam se planiram pridružiti Calypsa, pa me zanima za kako ću vas pepoznati, vjerojatno će sutra za vašim stolom suza suzu gonit[lol] [lol] [lo Zašto bi ja sama sebe gonila….[angry]

[lol] [lol] sjuzann ja sam htio u tom smislu pa sam se plašio zamjere…kao kod ninne[lol] [lol]

New Report

Close