Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

dobro jutro i od mene,evo gledam vrime nešto tmurno,vitar puše a jučer lip dan[lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

jutro svima …jeste spremni….


ajde laku noč svima !!
mark kad te nije bilo malo sam puštao muziku ..[wink]

zašto ctopus kad me nije bilo , pa ne smetam valjda……..ili si nastojao održat raspoloženje , ako je ovo onda samo naprid..

imam osjećaj da će se danas fondovi počet polako vraćat na tržište , istina podvijena repa , ali vraćat……


dobro jutro i od mene,evo gledam vrime nešto tmurno,vitar puše a jučer lip dan[lol]

Nisi lud da ideš radit po ovakom vrimenu ….. stoj kući i broji zaradu ……[pray][pray][pray]


zeko: ” dobro jutro i od mene,evo gledam vrime nešto tmurno,vitar puše a jučer lip dan[lol] ” Nisi lud da ideš radit po ovakom vrimenu ….. stoj kući i broji zaradu ……[pray][pray][pray]

Zajebaješ imaš i pravo,Što se ne izjasniš do kraja kako si sve rasprodao i sad guštaš kako burza i dalje pada.
Pametno si napravio slažem se,ali ne ide ti na čast da se nama koji smo još u dionicama naslađuješ[bye]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

zeko dobro je ovo šta on piše …. ali tek da znaš šta on misli….


zeko dobro je ovo šta on piše …. ali tek da znaš šta on misli….

Bolje da ne znam niti me zanima

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Dobro jutro i od mene. Spremni za nove gubitke?[wink]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


drchip: ” zeko: ” dobro jutro i od mene,evo gledam vrime nešto tmurno,vitar puše a jučer lip dan[lol] ” Nisi lud da ideš radit po ovakom vrimenu ….. stoj kući i broji zaradu ……[pray][pray][pray] ” Zajebaješ imaš i pravo,Što se ne izjasniš do kraja kako si sve rasprodao i sad guštaš kako burza i dalje pada. Pametno si napravio slažem se,ali ne ide ti na čast da se nama koji smo još u dionicama naslađuješ[bye]

Zeko ???? [pray][pray][pray]


Dobro jutro i od mene. Spremni za nove gubitke?[wink]

danas bi ipak mogli u plus…….. to trubim cilo jutro dok mi truba ne pukne

Šta je ovo opet štrajk,nikoga nema???[undecid][undecid]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close