Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

zeli još nisu pale one rabatinke………..to je jedina novost izgleda….

očemo sad zadnjih 20 minuta imat sezonu zrelih krušaka…

tribat če nam ove sezone Visine – kapi za oči[tongue]

Živili i dobar vam dan,
Čitam vas neko vrime i vidim da guštate.E pa i ja bi gušta i pridružija vam se. Prošli petak ste bili u Calipsa, pa ima li kakav plan za ovaj petak rado bi se pridružija, ako nije problem…[wink]

Sve je stvar psihe.....


Živili i dobar vam dan,
Čitam vas neko vrime i vidim da guštate.E pa i ja bi gušta i pridružija vam se. Prošli petak ste bili u Calipsa, pa ima li kakav plan za ovaj petak rado bi se pridružija, ako nije problem…[wink]

Pozdrav njetto , dobro pratiš temu , vjerojatno će i ovi petak bit u calypsa pa se možeš pridružit …..prati stranicu ka i do sada i sve će ti biti poznato.Malo je sada zatišja ali večeras ovdje na temi sasvim druga priča ako ih puno ne boli glava , pa svrati……….


Živili i dobar vam dan, Čitam vas neko vrime i vidim da guštate.E pa i ja bi gušta i pridružija vam se. Prošli petak ste bili u Calipsa, pa ima li kakav plan za ovaj petak rado bi se pridružija, ako nije problem…[wink]

njetto nema nikakvih promjena… sljedeće okupljanje je u petak u Calypsa u 19:00h
vrata su ti otvorena, bit će nam drago da navratiš kao i svi ostali forumaši dobre volje

Pozdrav svoj ekipi i neka zbrajaju pluseve današnje.Ja zadovoljan jer doktor je platio pola pivskog računa a to nije malo.[smiley]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Evo već se odjavljujem do večeras jerbo me zovu.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Pozdrav svoj ekipi i neka zbrajaju pluseve današnje.Ja zadovoljan jer doktor je platio pola pivskog računa a to nije malo.[smiley]

odkad si promijenio avatar tebi svi nešto plačaju…[huh]

nema me sljedeća 2 sata…[rolleyes]


nema me sljedeća 2 sata…[rolleyes]

….sad ćemo se mi malo razbaškariti…[proud]

Ford:

nema me sljedeća 2 sata…[rolleyes]

….sad ćemo se mi malo razbaškariti…[proud]

ajde bakice da im održimo stranicu na životu dok se oni bave važnijim stvarima

New Report

Close