Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

[thumbsup]

krivca što se mi prolila kava po compu.[lol] [lol]

zeko imaš posla za mene – ovo je u k….sve!! Ko je reka da se građevina ne isplati[lol]

Octopuse,kakvo je vrime u Sloveniji.Kod nas lip i sunčan dan,milina[lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Octopuse,kakvo je vrime u Sloveniji.Kod nas lip i sunčan dan,milina[lol] [lol] [lol]

počelo se vedrit. Al samo na nebu. zeko da je kot tebe još uvik milina….neznam dal tako dobro zajeb…ili si stvarno na tabletama[lol]


zeko: ” Octopuse,kakvo je vrime u Sloveniji.Kod nas lip i sunčan dan,milina[lol] [lol] [lol] ” počelo se vedrit. Al samo na nebu. zeko da je kot tebe još uvik milina….neznam dal tako dobro zajeb…ili si stvarno na tabletama[lol]

Ima svega pomalo,izmišalo se[angry] [angry]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

zeko:

Octopuse,kakvo je vrime u Sloveniji.Kod nas lip i sunčan dan,milina[lol] [lol] [lol]

počelo se vedrit. Al samo na nebu. zeko da je kot tebe još uvik milina….neznam dal tako dobro zajeb…ili si stvarno na tabletama[lol]


Jel me se ovo spominje ili…….,ništa ne shvaćam.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

octopus:

zeko: ” Octopuse,kakvo je vrime u Sloveniji.Kod nas lip i sunčan dan,milina[lol] [lol] [lol] ” počelo se vedrit. Al samo na nebu. zeko da je kot tebe još uvik milina….neznam dal tako dobro zajeb…ili si stvarno na tabletama[lol]

Ima svega pomalo,izmišalo se[angry] [angry]


Manje twist off na uranak.[shocked]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Kako je Mark počeo nećemo yubetu morat’ ni otvarat…..[thumbsup]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Svojnov
Ajde pogodi šta pomislim kad ti vidim avatar[lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Biće bi me iskoristija nevaljalče mali…..[bye]

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...


Biće bi me iskoristija nevaljalče mali…..[bye]

Zašto izazivaš[undecid][lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

šta ima ovdje novoga……….

New Report

Close