Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

voziš ti ovi svoj motorinić ikako ili čekaš lito….

mark1:

mateja: ” Pa ja ne mogu toliko čekati[angry] …znaš da sam žena[smiley] ” Bog je stvorija žene da uvik nešto čekaju……..

A zašto je onda stvorio muškarce[rolleyes]

da govore ženama koliko moraju čekat……..[undecid]


octopus: ” ninna: ” Octopuse mi se čini ili si sam s forumašicama? ” da stane vrime[cool] ” [shocked] Mislila sam da ćeš i ti zgambati od straha

zašto se osječam prozvan[huh]


evo da i ja postam jednu veselu pjesmicu…. http://www.youtube.com/watch?v=wf9qtCBoxCQ

samo da to Octopus vidi[lol] [lol] [lol]

[emo_cool]

octopus di siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii……………ljuljaš laško ka i ja ili šta drugo

vidio sam – hvala Ford[lol]


mateja: ” mark1: ” mateja: ” Pa ja ne mogu toliko čekati[angry] …znaš da sam žena[smiley] ” Bog je stvorija žene da uvik nešto čekaju…….. ” A zašto je onda stvorio muškarce[rolleyes] ” da govore ženama koliko moraju čekat……..[undecid]

Sad mi je jasno zašto imam ja tebe[lol]

[emo_cool]


Ma daj svi ste 5!!!!!!!!!

Mravak situaciju treba smirit a ne provocirat…. evo pitaj ninnu … u njemačkoj je 5 skoro ko u nas 1

[smiley][smiley][smiley][smiley][thumbsup]


octopus di siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii……………ljuljaš laško ka i ja ili šta drugo

ne sad sam na domaći dalmatinski orahovici

mravak:

Ma daj svi ste 5!!!!!!!!!

Mravak situaciju treba smitit a ne provocirat…. evo pitaj ninnu … u njemačkoj je 5 skoro ko u nas 1

Zašto se osjećam prozvana [huh]

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama

mark1:

octopus di siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii……………ljuljaš laško ka i ja ili šta drugo

ne sad sam na domaći dalmatinski orahovici

viruj da je boca na stolu ali ne volim je , bija mi jedan rođak pa malo potrošija …….

New Report

Close