Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Pa sad i ti[shocked] Što ste pili danas??? Ajde idite na pivo[lol] [lol] [lol]

mateja drugi imaju problem kad piju a ja kad ne pijem…
ali zato u doktora još nijednu tabletu nisam uzeo…[rolleyes]

Evo kad Mark ode svi prestanu pisati[sad]

[emo_cool]


Octopus pa to si malo prije stavio za sebe[lol]

ajde več sam se tako iznervirao da stvarno nisam uvridia marka a onda još ti…tražim 15stranica nazad ako sam stvarno…. Več sam pao danas na ninnin štos…

octopus danas si me baš neugodno iznenadio… mislim da neću dolazit na ovu stranicu neko vrijeme…


mateja: ” Octopus pa to si malo prije stavio za sebe[lol] ” ajde več sam se tako iznervirao da stvarno nisam uvridia marka a onda još ti…tražim 15stranica nazad ako sam stvarno…. Več sam pao danas na ninnin štos…

Ništa ne zezam ali još sam slušala tvoju muziku kad si ju ponovo stavio…ali mi je lijepa[wink]

[emo_cool]


mateja: ” Pa sad i ti[shocked] Što ste pili danas??? Ajde idite na pivo[lol] [lol] [lol] ” mateja drugi imaju problem kad piju a ja kad ne pijem… ali zato u doktora još nijednu tabletu nisam uzeo…[rolleyes]

Več neko vrijeme slušam o tim tabletama i nemam pojma za što su, ko ih je dao…izgleda da bi ipak trebala doč u Zadar[cry]

[emo_cool]

doktore objavi opet sliku sa onim svim tabletama…


octopus danas si me baš neugodno iznenadio… mislim da neću dolazit na ovu stranicu neko vrijeme…

http://www.youtube.com/watch?v=OlJ-pqy1b80
[lol] [lol]

octopus zezam se… ovo je prvi put da je netko marka naljutio a da nisam to ja… pa mi je baš bilo zanimljivo….

Octopus izbor ti je odličan ali moram i Markov pohvaliti, njegove me razvesele, a pogodio je Fordov ukus i to je još jedan plus…[smiley]

Octopus dobar izbor[thumbsup] vidi ti se da dolaziš iz Slovenije[lol] [lol] [lol]

[emo_cool]


Octopus izbor ti je odličan ali moram i Markov pohvaliti, njegove me razvesele, a pogodio je Fordov ukus i to je još jedan plus…[smiley]

Sjuzann pozdrav[smiley] vidim da si iskusna jer si se jednim postom prikupila svim trima[thumbsup]

[emo_cool]

New Report

Close