Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

javim se malo kasnije…….


octopus: ” mateja: ” Octopus pa ti si tako mlad[smiley]…moram to reči jer smo si blizu po godinama[lol] ” eeee… oženjen 13 godina, 2 hčeri….zato mi je odpala kosa …a za kile je kriv….aaaa ..nemam pojma!![thumbsup] zato mi žena izgleda 25. [lol] ” Ja imam sve ko i ti samo malo manje, i da muž ima koju godinu manje nego ja…kažu da je to u modi[lol]

šta ti imaš 25 a muž kosu[lol]


octopus: ” mark1: ” a čujte ovu mateja i octopus…… http://www.youtube.com/watch?v=wf9qtCBoxCQ ” daj baci ovo sranje[angry] ” evo octopus obrisa sam………..možeš pogledat unazad….

Mark nije vrijedno truda[huh] i sam vidiš da smo si različiti i sad smo tu pjesmu i par puta kopirali tako da…važna je pažnja[proud]

[emo_cool]


ali vole neki tu glazbu i taj disko……

Pa naravno tamo sam upoznala svog muža[cool]

[emo_cool]


mateja: ” zeko: ” Zbog Octopusove reakcije[lol] [lol] A di si ti u kutu[shocked] ” Pa kako to da me ne vidiš[shocked] ” Žena mi je uz mene[lol] [lol] [lol]

Uvijek neki izgovori[huh]

[emo_cool]


javim se malo kasnije…….

ej mark nadam se da te nisam ja šta…. netriba brisat ništa. idu stranice ko munja… mateja je kriva – probudila rokera u meni !!!! sorry


javim se malo kasnije…….

mark samo ti nastavi sa svojim spotovima…imaš vjernu publiku….


mark1: ” javim se malo kasnije……. ” ej mark nadam se da te nisam ja šta…. netriba brisat ništa. idu stranice ko munja… mateja je kriva – probudila rokera u meni !!!! sorry

Dobro da imate mene da sam za sve kriva[rolleyes]…ajde neka ti bude kad si roker[thumbsup]

[emo_cool]


mark1: ” javim se malo kasnije……. ” ej mark nadam se da te nisam ja šta…. netriba brisat ništa. idu stranice ko munja… mateja je kriva – probudila rokera u meni !!!! sorry

neki bi mogli i na moderiranje…


octopus: ” mark1: ” javim se malo kasnije……. ” ej mark nadam se da te nisam ja šta…. netriba brisat ništa. idu stranice ko munja… mateja je kriva – probudila rokera u meni !!!! sorry ” neki bi mogli i na moderiranje…

Pa sad i ti[shocked] Što ste pili danas??? Ajde idite na pivo[lol] [lol] [lol]

[emo_cool]

evo jedna za mark-a : i za vjeku za svaki slučaj [lol]

Octopus pa to si malo prije stavio za sebe[lol]

[emo_cool]

New Report

Close