Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

doktore bija si u emiratima ….dobar…..


mateja: ” Mark sad vidim kakvu glasbu slušaš i moram priznati da mi je sad jasnije zašto toliko feštaš[wink] ” nemoj mi ništa govorit samo da vidiš video šta sam radija na ovoj zadnjoj…….

Mark pa možeš nam to i stavit na forum ili na privat ako ti je draže…vjeruj mi da bi to voljela vidjeti[smiley]

[emo_cool]


zeko: ” Bar ti znaš da sam ja dugoročni ulagatelj kao i ti,ali moram malo se osvrnuti i na ovo stanje[thumbsup] ” Zeko ja to znam, i mene je strah pogledati stanje zato i neču da gledam, jer jednom če se stanje okrenuti i ako smo tako dugo čekali onda se moramo strpit još malo[thumbsup] ali da je teško to gledat svaki dan…teško je[cry]

Da su svi Mateja kao ti i ja onda do ovoga ne bi ni dolazilo[thumbsup]
Strpljen spašen[pray]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

kad prihajaš tuti nas bum ti pokazal snimko…….


mateja: ” Mark sad vidim kakvu glasbu slušaš i moram priznati da mi je sad jasnije zašto toliko feštaš[wink] ” poštivam svačiji izbor , eto ja sam više za nešto takvo ……….

Ja sam najviše za rock, ali i nešto takvo ako je družba prava…eee bilo bi dobro[smiley]

[emo_cool]


Da su svi Mateja kao ti i ja onda do ovoga ne bi ni dolazilo[thumbsup] Strpljen spašen[pray]

Zeko u ovome je puno istine[thumbsup]

[emo_cool]

Evo nam je i doktur živ[lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

svašta sam nadrobija mateja ali pokušaj je bija dobar moraš priznat……


Strpljen spašen[pray]

Zeko bojim se da ne dobijemo mrkvu ……[pray][pray][pray]


svašta sam nadrobija mateja ali pokušaj je bija dobar moraš priznat……

Mark pa ti si mi cili dobar[thumbsup] da samo znaš kako je tužno bilo kad si cili vikend feštao okolo a ovdje praznina…nikome se ništa ne da[sad]

[emo_cool]


kad prihajaš tuti nas bum ti pokazal snimko…….

Mark mene je ipak malo strah da ču morat predugo čekati..[huh]

[emo_cool]


zeko: ” Strpljen spašen[pray] ” Zeko bojim se da ne dobijemo mrkvu ……[pray][pray][pray]

Ko kaže da si bolestan[lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close