Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije


Mark,reci mi prijatelju kako ti gledaš na ovo stanje na burzi[angry]

Zeko pa ti si več mjesec dana razbijaš glavu sa burzom[undecid]…da li je nešto bolje zbog toga[huh]

[emo_cool]

. http://www.youtube.com/watch?v=Pod8-59TLsg&feature=related


Mark,reci mi prijatelju kako ti gledaš na ovo stanje na burzi[angry]

gledam tako da što prije triba zatuć nekog janjca i okrenit ga…….. proda 80%…..


zeko: ” Mark,reci mi prijatelju kako ti gledaš na ovo stanje na burzi[angry] ” Zeko pa ti si več mjesec dana razbijaš glavu sa burzom[undecid]…da li je nešto bolje zbog toga[huh]

Bar ti znaš da sam ja dugoročni ulagatelj kao i ti,ali moram malo se osvrnuti i na ovo stanje[thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


zeko: ” Mark,reci mi prijatelju kako ti gledaš na ovo stanje na burzi[angry] ” gledam tako da što prije triba zatuć nekog janjca i okrenit ga…….. proda 80%…..

Pa kad si proda[shocked][shocked][shocked]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Mark sad vidim kakvu glasbu slušaš i moram priznati da mi je sad jasnije zašto toliko feštaš[wink]

[emo_cool]

zašto uvik moja pisma iza Matejinog posta,,……….


Mark sad vidim kakvu glasbu slušaš i moram priznati da mi je sad jasnije zašto toliko feštaš[wink]

nemoj mi ništa govorit samo da vidiš video šta sam radija na ovoj zadnjoj…….

ovo radija , čitaj -snima ga- da se ne bi krivo shvatilo


Bar ti znaš da sam ja dugoročni ulagatelj kao i ti,ali moram malo se osvrnuti i na ovo stanje[thumbsup]

Zeko ja to znam, i mene je strah pogledati stanje zato i neču da gledam, jer jednom če se stanje okrenuti i ako smo tako dugo čekali onda se moramo strpit još malo[thumbsup] ali da je teško to gledat svaki dan…teško je[cry]

[emo_cool]


Mark,reci mi prijatelju kako ti gledaš na ovo stanje na burzi[angry]

To je bar jednostavno …….. [cry][cry][cry][cry][cry][cry]


Mark sad vidim kakvu glasbu slušaš i moram priznati da mi je sad jasnije zašto toliko feštaš[wink]

poštivam svačiji izbor , eto ja sam više za nešto takvo ……….

New Report

Close