Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

ljudi neće vam nikson napunit bazen sa vodom… čuvajte jajca kad budete plesnili o pod

Razbija sam se i ja par puta sa skakaonice sad više volim gledat ženski vaterpolo


Ford: ” ništa od riječana,ništa od istrana,ništa od slavonaca…. ” ali ledaši se zato ne daju , mora bi malo i do njih prošetat………

taman san tija napisat da su samo oni opstali….ja sam uvik za šetnju….. bolje mi je to nego stat u splitu i skakat u prazan bazen


Razbija sam se i ja par puta sa skakaonice sad više volim gledat ženski vaterpolo

moš samo gledat….

ljudi odoh…….


ljudi neće vam nikson napunit bazen sa vodom… čuvajte jajca kad budete plesnili o pod

Sva srića ja uvik prvo glavom blebnem,uh..

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Pošto vidim da ima jako puno zainteresiranih za skokove u 2 ure po noći mort ću natkrit bazen poradi ovakvih kamikaza


Pošto vidim da ima jako puno zainteresiranih za skokove u 2 ure po noći mort ću natkrit bazen poradi ovakvih kamikaza

[smiley][smiley][smiley][smiley]
napuni do krova…….


Ford: ” ljudi neće vam nikson napunit bazen sa vodom… čuvajte jajca kad budete plesnili o pod ” Sva srića ja uvik prvo glavom blebnem,uh..

[lol] [lol] [lol] [lol]
kad se vidimo imaš po moje pive za ovu izjavu….

,

Al i to postoji,šta ti je svit,šta ti je europa,tooooo europo,volimo te …………..posve.

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

Ajde forde kiša je napunila bazen pa se baci sutra par puta povedi i doktora sa sobom

vama laku noć , a onima koji još zakoju uru budu čitali ove piz……..dobro jutro i nek ostave malo kave (octopuse i mateja računajte na mene)

[thumbsup]

New Report

Close