Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

naravno o spizi i ostalom………


imam puno info…….

Čekamo te do jutra[thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


octopus: ” nema toga više[smiley] al nema ni šifriranih ..tako da neznam šta čemo više pa di si ti zeko,nema te cili dan? ” Evo radio danas,šta je sigurni,sigurno je[tongue]

blago tebi ….nema veze dal se u Americi ili Aziji crveni[lol]


Sjuzzan,ti si na skajpu de nam javi kriomice koje su tamo povlaštene informacije[pray][pray]

mirna večer na skype…nigdje nikog….za čudo….[smiley]


imam puno info…….

onda ćemo te sačekati..[lol] [lol] [lol]


zeko: ” octopus: ” nema toga više[smiley] al nema ni šifriranih ..tako da neznam šta čemo više pa di si ti zeko,nema te cili dan? ” Evo radio danas,šta je sigurni,sigurno je[tongue] ” blago tebi ….nema veze dal se u Americi ili Aziji crveni[lol]

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

aha ..!! došo gazda[cool]


mirna večer na skype…nigdje nikog….za čudo….[smiley]

ne iznenađuje me to… žena je doktoru spojila slušalice na struju pa ga je malo spržilo….


octopus: ” zeko: ” octopus: ” nema toga više[smiley] al nema ni šifriranih ..tako da neznam šta čemo više pa di si ti zeko,nema te cili dan? ” Evo radio danas,šta je sigurni,sigurno je[tongue] ” blago tebi ….nema veze dal se u Americi ili Aziji crveni[lol] ” [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

zna zeko za onu: uzdaj se use i u svoje kljuse….[smiley]


aha ..!! došo gazda[cool]

koji je to? samo mi ga pokaži…


octopus: ” aha ..!! došo gazda[cool] ” koji je to? samo mi ga pokaži…

pa tebe sam mislio [thumbsup]


zeko: ” octopus: ” zeko: ” octopus: ” nema toga više[smiley] al nema ni šifriranih ..tako da neznam šta čemo više pa di si ti zeko,nema te cili dan? ” Evo radio danas,šta je sigurni,sigurno je[tongue] ” blago tebi ….nema veze dal se u Americi ili Aziji crveni[lol] ” [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] ” zna zeko za onu: uzdaj se use i u svoje kljuse….[smiley]

Točno tako[thumbsup]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close